Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most már lépnem kellene ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már lépnem kellene ugye?

Figyelt kérdés

A gondomat megpróbálom röviden összefoglalni. Van egy 5 éves párkapcsolatom. Már menyasszony is vagyok.

De! Időközben kiderült rengeteg dolog...

A párom csinált egy oldalt,ahol hirdette magát alkalmi szexre. Ott ki is beszélt engem, plusz Egy színésznőről álmodozott, áradozott,hogy neki ő a mindene a nagy szerelme.

Mikor megtaláltam a netten ezt a sok "szemetet" rákérdeztem és elkezdett engem vádolni. Engem hibáztatni. Megtudtam,hogy a kapcsolatunk eleje óta meg van az oldal és nőkkel ismerkedik.

Aztán közölte velem,hogy kidob,mert úgy érzi kicsi neki.. és szed rá valamit.Ha jobban lesz vissza jön,de azért előtte próbált még velem lefeküdni. Nem is értettem. Sose jegyeztem neki meg ilyet,hogy kicsi. Nem értem honnan vette. Aztán kidobott és elsétált. Előtte is voltak fura dolgok. Küzdöttem az álmomért és azt mondta adjam fel.Sose fog sikerülni. Mikor úgy volt összeköltözünk a városban, akkor nekem támadt,hogy nem hoztam neki össze az állásokat. Meg nem jelentkeztem a nevébe és stb.

Azóta ,hogy elment 2napra rá vissza jött,hogy nem bírja nélkülem. Eltelt fél év, de bennem van még ez a sok rossz, ezek után nem tudok bízni. Vannak még olyan beszólásai ,amik sértőek számomra. Azóta is ígérget az összeköltözéssel,de eltelt 5 év és még mindig egyedül élek.

Mit tennétek?



2015. máj. 30. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire nem festenek jól a dolgok, akkor lagzi nagyon nem kéne még.
2015. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azonnal szakítsd meg vele a kapcsolatot, hülyének néz.

Ez nekem egy bántalmazó(lelki) kapcsolatnak tűnik, rombolja az önbecsülésed, önbizalmad,egyre rosszabbul fogod magad érezni...

Hidd el, lesz más,ez biztos! :)

Lépj,ahogy tudsz!

2015. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szegénykém, ajánlom figyelmedbe Dr. Connell Cowan: Okos nők, ostoba választások című könyvét. Tanulhatsz ám belőle. De ha nem akarod elolvasni, a lényeg: NE TÖRŐDJ EZZEL AZ IDIÓTÁVAL!
2015. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg egy ilyen alak kell neked? Szerintem nem. A legjobb amit tehetsz, hogy kidobod és új életet kezdesz. Most jön az, de te szereted. Ő viszont nem. A kapcsolatotok eleje óta hirdeti magát, vajon hányszor csalt meg? Most komolyan, ennyi szarság után, amiket ide leírtál ne legyenek kétségeid. Nyugodt szívvel hagyd el.
2015. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen nagyon bántalmazó, ahogy írtad :( Minden hibáját rám vetíti ki és én jövők ki rosszul. Engem hibáztat az ő rossz döntéseiért,mert én hoztam ki belőle vagy hasonlók.

És igen..már magamat érzem rossz embernek,holott ő tette ezeket a dolgokat. Én meg hagytam persze :( Magamat okolom mindenért. Senkinek tartom magam.

A könyvet el fogom olvasni mindenképpen!

2015. máj. 30. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
A harmadik bekezdés után már nem volt értelme tovább olvasni, mert már önmagában ennyiért gondolkodás nélkül hagynám a francba. De te kérdést írtál ki, tehát még nem döntöttél... valahol azért te sem vagy semmi, ha neked ennyi után még gondolkodnod kell azon, mit is tegyél.
2015. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szándékosan lerombolja az önbizalmad,hogy azt érezd nem kellenél másnak,hogy ne tudd elhagyni.(soha nem sikerülne az álmod stb)

Aztán sajnáltatja magát,hogy neki kicsi,pedig te soha nem mondtad neki ezt és nem is éreztetted vele...

Tipikus manipulatív gyökér,már ne haragudj a szóhasználatért.

Ha gondolod dobj egy privit,beszélgessünk:)

2-es voltam.

2015. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!