Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne lépnem?

Figyelt kérdés
egy sulis buli után lefeküdtem egy lánnyal, akivel azelőtt nem ismertük egymást, csak vannak közös ismerőseink. kissé részeg állapotban történt az egész de jol éreztük magunkat. nekem szimpatikussá vált de tudom róla hogy kissé könnyen kapható lány ezért nem tudom, hogy kezdeményezzek e bármit nála, meg tartok tőle, hogy nem jövök be neki. az eset óta nem beszéltünk pedig pár nap eltelt de a nyakláncát nálam hagyta és azt vissza szeretném neki adni. esteleg vmi frappáns szöveggel előállhatnék hátha kialakul egy ismerkedés vagy csak simán adjam vissza? az a baj hogy nem szeretném feleslegesen semmibe beleélni magam mert tényleg elég helyes lánynak tűnik, de lehet hogy neki csak egy szimpla futó kaland volt...

2014. dec. 17. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, döntsd el! Amúgy szerintem kockáztass, ha tényleg helyes lánynak tűnik, ismerd meg jobban:) Vagy nemtom, érzed-e, hogy ő potenciálisan életed szerelme; vagy még azt sem tudom, hogy készen állnál -e bármilyen értelemben egy párkapcsolatra:) De ha nagyon vonz a lány, meg lehet, ő épp reménykedik abban, hogy keresni fogod a társaságát meg ilyesmi; meg szerintem talán meg is kérdezhetnéd tőle, hogy mekkora jelentőséggel bírt számára az a dolog, de lehet inkább mégse kéne így konkrétan meg főleg nem ,szóval ezt a részét meg nem tudom
2014. dec. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be, nem veszthetsz vele.
2014. dec. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne éld bele magad teljesen, de azért egy próbát megér. Elvégre lefeküdt veled, csak tetszel neki... (vagy a fene se tudja...)
2014. dec. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerinted ha veled ilyen könnyen lefeküdt, és tudod hogy könnyen kapható lány akkor mégis mit vársz? egy ribänc a csaj, ennyi :) kapcsolatot ne alakíts ki szerintem
2014. dec. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát add vissza neki, és mondj valami olyasmit, hogy "ha gondolod, máskor is nálam hagyhatod véletlenül" :p
2014. dec. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!