Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már hogy a barátnőddel összevesztél egy pasin? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem, mert egyik barátnőmmel sem volt megegyező ízlés. Ezen nem vesztünk össze sosem. :) Olyanért volt összeveszés nem részemről, hogy barátnőm rá volt akaszkodva nagyon egy pasira aki már fel akarta jelenteni, zaklatásért! Rám írt neten, mert kommentből látta jóban vagyunk, hogy csináljak már valamit vele. Aztán én a pasival utána is beszélgettem, rám irogatott. Barátnőmet nagyon zavarta, sokszor rajtam töltötte ki az ő kudarcát. Hiába mondtam nem jól csinálja én voltam a hibás hogy szóba álltam a csávóval...
2015. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, ha írsz egy privit elmesélem, elég hosszú :/
2015. aug. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!