Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan a legtöbb nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan a legtöbb nő, hogy eleinte tök szép minden, nagy a szerelem, aztán szép lassan elkezdenek a pasi fejére nőni, manipulálni azt (ha hagyja), akár papucsot csinálni belőle, irányítani és akarják, hogy pasi alkalmazkodjon (nem a nő)?

Figyelt kérdés

Ha meg nem sikerül, akkor jön a minden pasi szemét dolog.


Nálam eddig így volt a 3 kapcsolatom során. Haveri körömből is kb 20 ilyen esetről tudok. Vannak persze kivételek, de nagyon sok az ilyen nő. Túl sok.


2015. aug. 5. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem eddig két kapcsolatom volt és egy sem volt ilyen. Na, most mi legyen?
2015. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha mondtam, h más dolgom van és szeretnék végre a haverokkal is lenni (3 hónapja nem is láttam őket miatta, mert nem szívlelte), akkor jött, hogy ,,én nem is szeretem őt". Megsértődés.
2015. aug. 5. 21:17
 3/7 A kérdező kommentje:
Pokolian szerencsés vagy, vagy olyan nővel voltál, aki totál jámbor volt.
2015. aug. 5. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Megfelelő emberrel kell ismerkedni. Ha te háromból háromszor így választottál, elgondolkodhatnál azon, mi volt a közös bennük, és átnyergelhetnél más típusra.
2015. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Te ismered személyesen a legtöbb nőt a világon? Hogy van erre időd?


No, off vége, te meg ne általánosíts. Az általad ismert nők és kapcsolatok között sok ilyen van, igen, de nem csak általad ismert nők vannak. Én nem szeretem az alá-fölé rendelt szerepet, abból csak a baj van. Ettől függetlenül van, aki szereti, ha irányítják, nem szeret önállóan dönteni, akkor van egyenesben, ha megmondják neki, mit csináljon, és ő végrehajtja, és van, aki meg szeret parancsolgatni. Ha ezek megtalálják egymást, akár még jól is elsülhet, anyuci pici fia talál egy pótmamát, aki meg anyáskodik fölötte, babusgatja és eligazgatja mint plusz egy gyerekét. Egyik kolléganőmet hallom néha, hogy beszél a férjével telefonon időnként, tényleg mint hogyha egy anyuka utasítgatná a gyerekét. De ők jól megvannak így. Más téren meg a pasi van otthon, abban magabiztos, de van, amiben meg az asszonyka hordja a nadrágot. Nincs belőle vita, aranyosak, én magamban kuncogok egy jót rajtuk, de nem ítélkezek, hiszen boldogok együtt, és ez a lényeg. :-)


Baj akkor van, ha ez a helyzet legalább az egyik félnek nem jó, igen, akkor jönnek a jelzők, a tányértörés, meg a következő kapcsolat mindkét fél részéről, amit jó esetben az előző tapasztalatokból okulva körültekintőbben választanak meg.

2015. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
A kapcsolataidat te választottad. Ha valaki mindig ugyanazt a típust választja, akkor a hiba az ő készülékében van. Írom ezt nőként. Én korábban mindig olyan férfiakat választottam, akik manipuláltak, bántalmaztak és egy nullának éreztem magam mellettük. Aztán elmentem pszichológushoz, dolgoztam magamon, és csodák csodája: egyből lett egy normális, kölcsönös, egyenrangú párkapcsolatom... Szóval tényleg tapasztalatból tudom mondani, hogy nem a férfiak vagy nők ilyenek vagy olyanok, hanem a választásaink!
2015. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
En kedvelem az elettarsam baratait. Szivesen megyek en is, ha hivnak. Tamogatom a baratom abban, hogy talalkozzon veluk rendszeresen. N
2015. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!