Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Elegem van abból hogy én nem tudok egy normális férfival megismerkedni. Számomra ilyen egy normális férfi: netes ismerkedés alatt ne beszéljen a szexről tök ismeretlenül, ne a Facebookon posztoljon ki minden hülyeséget, lehessen vele bármiről beszélni, ne a haverok vagy a bulizás legyen neki a legfontosabb, ne legyen részeg illetve ne dohányozzon.
2015. aug. 5. 21:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Igen van,itt vagyok.Sok ilyen férfi van amúgy.
2015. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Létezik. Hol ismerkedsz?
2015. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam az interneten, de semmi jó nem történt ott velem.
2015. aug. 5. 21:29
 4/36 anonim ***** válasza:
55%

Lehessen vele bármiről beszélni? Ez nálam is fő szempont. A szexről is! Honnan tudjam akkor, hogy összeillenénk, vagy sem, ha nem fedi fel a szexuális vágyait?

Minden másban megfelelő lennék neked egyébként.

Nem sokan értékelik ha valaki rendes... ezt tapasztalom évek óta.

2015. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Tuti létezik... én is határeset vagyok :)


Nincs facebookom,se semmi ilyesmim, bármihez hozzá tudok szólni, 6 éve nem voltam bulizni, max havi egyszer sörözünk egyet haverokkal de azt nem nevezném annak, nem dohányzom... viszont a sört szeretem, de utálok berúgni.


26/F

2015. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
De neten nem beszélek a szexről, ahol bármi megmarad. Még valaki bosszúból fel is rakhatja a beszélgetést. De azzal semmi gondom nincs aki egy bizonyos időnyi járás után beszél a szexről.
2015. aug. 5. 21:38
 7/36 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok, de biztos léteznek mások is.
2015. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy jó párkapcsolathoz igen-igen kevés...


Azt meg szerintem felejtsd el, hogy bizonyos idejű járás után kerül szóba egyáltalán a szex, mert nekem bizony volt olyan ismerkedésem, amikor már az elején kiderült, hogy NAGYON nem passzolnánk össze szexuálisan. Kár lett volna elkezdeni járni az illetővel... A szexuális preferenciák kitárgyalása téged is "véd", mert aztán majd jössz sírni, hogy olyan dolgokra akar rávenni a barátod, amitől te undorodsz... és ha már kialakul valami kötődésféle, akkor nehezebb kiszállni!

N

2015. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
De eddig akikkel jártam nem beszéltek az interneten a szexről, de még egy néhány találkozó után sem.
2015. aug. 5. 21:46
 10/36 anonim ***** válasza:
Ne legyél már álszent. :) Nem egy komoly kapcsolatom lett a net által úgy, hogy már az elején a szexualitásról is beszéltünk. :)
2015. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!