Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha van egy pasi, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha van egy pasi, akinek az arcszerkezete (csontozat, picit kopaszodik) nem jön be nektek (teste sportos), de a szemei pont a ti ideálotok és a jelleme is szimpatikus nektek, akkor adtok neki egy esélyt, ha szinglik vagytok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az összkép a fontos, nem a részletek. Lehet, hogy tetszik a szeme, mégsem jön be a pasi. Lehet, hogy nem tetszik az arccsontozata, vagy az, hogy kopaszodik, esetleg az orra vagy szája formája, de összességében mégis vonzó számomra. Nem lehet szabályt alkotni erre sem.
2015. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
A leírásod alapján a külsőben van, ami vonz, és van, ami nem. Arra mindenképpen kap esélyt, hogy beszélgessünk, de randizni nem fogok senkivel első látás után, ahhoz érdekelnie kell a személyiségének.
2015. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Nekem pl. az első és legfontosabb az adott férfi szeme, pillantása. Mármint ha csak a külsőt nézzük. Szóval a fent leírt példa nekem cseppet sem kizáró ok, volt már olyan párom, aki első pillantásra nem jött be, mert kopasz és nem olyan és jajj, aztán meg hosszú ideig együtt voltunk. :)

Egyébként ha a jelleme is bejön az illetőnek, tutira kapna egy esélyt. Ha utóbbival gáz van, akkor mindegy, milyen jó pasi, akkor sem randiznék vele...


Bár szerintem ez minden nőnél más és más, nem lehet átlagot vonni.


25N

2015. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Nekem az összkép számít, ha nyitott vagyok ismerkedésre.


Egyébként a kopaszodás nálam eléggé erős negatívum, nem tudom, miért, talán mert a családunkban senki nem hajlamos rá, még idősebb korban sem (apai nagyapám 83 évesen halt meg még gyerekkoromban, anyai nagyapám most lesz 83 éves, idősebb rokonom még nem volt, kopaszodásnak még a nyoma sem lelhető fel, ráadásul anyai nagymamám, aki 77 éves, alig őszül), és a kopaszság öregít, én meg eleve fiatalabbnak látszom egy jó 5-10 évvel a valós életkoromnál, szóval furcsán érezném magam egy ilyen ember mellett.


Amúgy van az a szem, ami vonzza ugyan a tekintetet, de ijesztő, ismerek ilyen embert, akinek már ijesztően világos színű a szeme, nem szeretek ránézni.

2015. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Első vagyok, ugyan miért lettem lepontozva? :D Nem zavar, csak tényleg érdekelne, mi nem volt jó ebben a válaszban... :D
2015. aug. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszélgetésre, ismerkedésre mindenképp, aztán kiderülne felkelti-e az érdeklődésemet.
2015. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!