Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Többször is megesett már velem, hogy ismerkedek a neten, teljesen jól kijövünk (szerintem), aztán a végén elérhetőség cserére kerül a sor. Elküldöm a fb adatlapom, utána nem jelöl be, nem ír, semmi. Gondolok rá, hogy ronda vagyok, de szerintem annyira nem vészes a profilképem, meg volt már, hogy tetszettem is lánynak. Képet nem akarok küldeni, mert egyesek sportot űznek abból, hogy itt nyilvánosságra hozzák. Mi lehet a gond? 21/F

2015. aug. 6. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán azoknak a lányoknak pont nem jössz be. Próbálkozz másnál és ismerkedj személyesen!
2015. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a külső
2015. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs az adatlapodon valami "elrettentő"?

Pl. alkoholmámoros tekintettel vigyorogsz a kamerába, 50 cm-es tetoválás, hímsoviniszta megjegyzések, olyan "kedvencek", amik úgy általában nem jönnek be a nőknek stb. (nyilván túlzok most, de érted, mit akarok mondani...)

2015. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Őszintén nem tudom mi lehet a baj az adatlapommal. Semmi olyan nincs rajta az én szememben. Elég kiábrándító a dolog. Korrekt lenne, ha legalább odaírnák, hogy miért nem jelölnek, vagy mi van.
2015. aug. 6. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg "semmitmondó" adatlap? (Nekem pl. csak egy igazolványkép van fenn és soha nem osztok meg / nem töltök fel semmit, de nekem az fb lényegében csak egy nyilvános e-mail címként funkcionál) - lehet, hogy nem érzik, hogy az adatlapodból bármit is megtudnának rólad, és lusták kérdezni... Több ötletem nincs.
2015. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet, elég régi a profilképem, meg nincs sok lájkom se. Nagyon megosztogatni sem szoktam. De igazából a chat miatt lenne a bejelölés, tehát nem értem, hogy miért baj, ha semmitmondó.
2015. aug. 6. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Nők, ennyi. Úgy gondolják megtehetik és meg is teszik. Gerincességet vagy logikát ne várj tőlük.
2015. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!