Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Mikor megkérdezitek, hogy volt-e már kapcsolatom és azt válaszolom, hogy nem, akkor nem irtok többet vissza. Ez annyira fontos, hogy ne az elsők legyetek?
2015. márc. 21. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

igen mert tapasztaltat keresnek

nyugodtan hazudd h volt :) ki nem szarja le? ők se lesznek veled telejsen őszinték sose....

2015. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy én nem szeretek hazudni... És nem is fogok
2015. márc. 21. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:

nem h örülnének h még nem volt kapcsolata.. nem az az ide oda dugós pali ..

f/19

2015. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, lány vagyok és nem csinálom ezt. Nem tudom, miért kell egy kalap alá venni az összes lányt... Nem biztos, hogy azért nem írt vissza, mert nem örült neki. Én ha tudom, hogy a fiúmnak volt előttem barátnője, akkor örülök, mert van némi tapasztalata párkapcsolatok terén. Viszont biztos elbizonytalanodnék, mi van, ha ő egy csajozós típus és én vagyok 30. barátnője, akit csak ágyba akar fektetni? Vagy rossz tapasztalatot szerzett az előző párkapcsolatában. Ezért jobban örülnék, ha én lennék neki az első.
2015. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!