Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Csípitek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Csípitek az ilyen nőket, akiknek konkrét elvárása van a férfi felé a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

,,Keresem, várom a párom, talán épp Te leszel az? :)

"Néha csak azért kell egyedül lennünk, hogy hiányozzon számunkra valaki, és ismét szerelmesek lehessünk."

Humort kedvelő, nyitott, barátságos 43 éves nő vagyok, két kisebb gyermek ( hat és nyolc éves ) édesanyja. Szexualitást, érzékiséget igénylő, kíváncsi, érdeklődő, házias vagyok, de nem otthonülő kizárólag is egyben, szeretek mindenféle programokat kitalálni és részt venni bennük, leginkább rock zenét vagy igényesebb pop zenét hallgatok és filmekben a krimiket, történelmi filmeket és zenés filmeket nézem. Maximálisan nyitott, barátságos, humoros (bőbeszédű), őszinte és normális, komolyabb gondolkodású, jómódú, szexet kedvelő koromhoz illő 30-as férfit, azaz téged kereslek, ha magadra ismersz és szimpatikusnak találsz ennyiből is. Keresem, várom a párom, és bízom, hogy megtalálom Benned. :)


2015. aug. 7. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A társkeresőn az emberek többsége nulla önismerettel rendelkezik, úgyhogy kb. minden második férfi magára fog ismerni úgy, hogy köze nincs a témához. (Vagy csak kiszúrja a szexualitás szót, és arra ugrik rá, a többit el sem olvassa, vagy az agya kiszűri.)
2015. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Anno én azt tapasztaltam, hogy el se olvassák az adatlapokat, vagy ha igen, nem veszik komolyan.
2015. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"jómódú " :D szerintem ennyi elég a többi nem szempont csak dísznek van....e köré építi az egészet,hisz gyerekkel akar leélni valakit


kerüld el az ilyen nőket,mézes mázos szövegek,de csak átverés lehúzás,leélés az egész

manipuláció :D

2015. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Randivonalon volt. Ő középiskolai végzettséget írt le 100 ezer ft alatt. De az elvárás 200-300 ezer között volt, amit leírt. Lehet meg volt szokva a jóhoz, és ebből nem akar engedni.
2015. aug. 7. 15:28
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Én ebben nemigen látok konkrét elvárást, saját magadról írtál néhány általánosságot (semmi konkrétumot, nincs egy filmcím, egy állásfoglalás, egy programtípus, az, hogy milyen személyiségű emberrel érzed jól magad, milyen a mentalitásod), a férfitól pedig azt várod, legyen normális, komoly és őszinte, amit még azok is magukra illőnek találnak, akik nem is azok. A "jómódú"-t pedig kifejthetnéd kicsit bővebben, azt jelenti, szeretnéd, hogy legyen munkája, és el tudja magát tartani, vagy legyen elég magas keresete ahhoz, hogy évente tudja állni a ráeső részt néhány külföldi nyaralásból, esetleg te akarod eltartatni magad, vagy a gyerekeidet is vele akarod eltartatni.. Ráadásul korodhoz illő harmincas férfit keresel, ami elég nagy ellentmondás, hiszen te lassan a negyvenes éveid közepén jársz. A korodhoz illő az +/- néhány évet jelent, nem pedig fiatal, pénzes, szexmániás pasit.

Ebből a leírásból igaza van annak, aki arra következtet, nem ismered eléggé önmagad (az érdeklődési kör nem azonos a személyiséggel), és emiatt nem tudod meghatározni azt sem, akire szükséged lenne.

2015. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, hogy itt egy férfi kritizálja a nő adatlapját! A véleményem akkor is tartom, de nem értem, te hol látsz benne konkrét elvárást! Vagy a "jómódú" ütötte ki a biztosítékot?
2015. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

kerüld el az ilyen nőt

de ez egyértelmű


eltartatni akarja magát

azért kell a magas fizetés,az övénél magasabb

mert éhesek a gyerekek!! :DDD


a férje meg valószínű lelépett mint a pisztoly golyó,és itt bele kéne gondolni hogy valószínű nem ok nélkül.......



az ilyeneknek sose hidd el amit írnak,érzésekről stb.

ezeknek mind1 kivel vannak,csak pénze legyen

nem is válogathatnának máshogy :D


ilyenkor vagyok hálás hogy mér társkereső közelébe sem kellet soha mennem,és messze vagyok a 30tól


de ezeket ki lehet szűrni :)

2015. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az is, meg a ,,szexmániás,, is.
2015. aug. 7. 15:46
 9/13 anonim ***** válasza:
En egyaltalan nem csipem a tarskeresos noket! Bocs.
2015. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez sértő volt, 59%-os, én is ott találtam párt:D De olyan embert tényleg nem szabad komolyan venni, akinek a pénz és szex szerepel abban a 3 sorban, amit a legfontosabbnak tart közölni magáról egy potenciális partner számára. A társkeresőn is sok az önmagát nem ismerő ember, és a túlzott elvárásokkal rendelkező ember, ami megmagyarázza azt is, miért nem találnak partnert. Természetesen kivételek vannak (mint én;), de ugyanolyan valószínűséggel, mintha az utcán szólítanál le a random nőket. A különbség csupán annyi, hogy van, akinek jobban megy írásban kezdeményezni, mint szóban. Azonnali/garantált sikerélményeket viszont nem kell várni egyik ismerkedési formánál sem. Szóval kérdező, szerintem ezen az adatlapon röhögj egy jót, és lapozz tovább, hátha lesz olyan is, aki normál párkapcsolatra vágyik, nem pedig álomvilágban él.
2015. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!