Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Csípitek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Csípitek az ilyen nőket, akiknek konkrét elvárása van a férfi felé a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

,,Keresem, várom a párom, talán épp Te leszel az? :)

"Néha csak azért kell egyedül lennünk, hogy hiányozzon számunkra valaki, és ismét szerelmesek lehessünk."

Humort kedvelő, nyitott, barátságos 43 éves nő vagyok, két kisebb gyermek ( hat és nyolc éves ) édesanyja. Szexualitást, érzékiséget igénylő, kíváncsi, érdeklődő, házias vagyok, de nem otthonülő kizárólag is egyben, szeretek mindenféle programokat kitalálni és részt venni bennük, leginkább rock zenét vagy igényesebb pop zenét hallgatok és filmekben a krimiket, történelmi filmeket és zenés filmeket nézem. Maximálisan nyitott, barátságos, humoros (bőbeszédű), őszinte és normális, komolyabb gondolkodású, jómódú, szexet kedvelő koromhoz illő 30-as férfit, azaz téged kereslek, ha magadra ismersz és szimpatikusnak találsz ennyiből is. Keresem, várom a párom, és bízom, hogy megtalálom Benned. :)


2015. aug. 7. 14:58
1 2
 11/13 anonim válasza:

"jómódú, szexet kedvelő" :)

no comment

2015. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"Ez sértő volt, 59%-os" ... nem sertesnek szantam, csak ez a velemenyem ... ha megis megsertodnel rajta, a velemyem akkor sem fog megvaltozni.
2015. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én itt egy konkrét elvárást sem találok. De saját magáról sem ír semmi extrát, ez egy sablonszöveg.

A valódi elvárások nem itt kezdődnek.


Egyébként én amíg társkeresőztem, tényleg nagyon konkrét elvárásokat fogalmaztam meg. Ennek az lett a következménye, hogy kevesen feleltek meg nekik, viszont aki igen, azzal minimum jól elbeszélgettünk, sőt általában tovább is jutottunk.

2015. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!