Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti 23 évesen összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti 23 évesen összejönnétek, egy érett, komoly 15-ös sráccal?

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 22:08
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
7%

kislanyomnal lehet tenyleg fura lenne es alaposan megvizsgalnam, de egy fiunak csak gratulalni lehet:D


kezeljuk mar helyen a dolgokat bakker..kicsit kevesebb kepmutatas ebbe a vilagban jo lenne..

2015. aug. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

#30:

Igaz azt mondtad itt hagyod a kérdést, de hátha vissza nézel.

Mi a beteg ebben a kapcsolatban? (figyelembe véve azt a pontot, hogy több pszichológus és pszichiáter megvizsgált minket és megállapították, hogy nincs parafílikus jelenség)

Mi lenne ezzel a gond a későbbiekben?

2015. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
# 42 Szerintem arra gondolt, hogy ha a párod vénasszony lesz, te meg még fiatal, akkor már nem fog kelleni.
2015. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Hát ez valami undorítóan beteges. Ugyan még csak 17 vagy, de gondolom emlékszel, milyen szinten voltál 5 éve.


Még visszatekintve is felnőtt jellemként emlékszel a fiatalabb énedre?


Összejönnel mai fejjel egy 12 éves kislánnyal? Nyilván akkor, ha nem lenne feleséged.


Szerintem a lelki része gusztustalanabb a pedofíliának, mint a testi. Szerencsétlen emberek nem tehetnek arról, mire gerjednek, de megpróbálják elnyomni legalább. Azok akik érzelmileg hálózzák be a gyerekeket, meg sem próbálják elnyomni a dolgot.


Volt itt egy srác, aki úgy érezte 17 évesen beleszeretett az 5 éves unokahugába. Azért, mert a kislány a korából adódóan kedves figyelmes és érzékeny volt és mivel minden új volt neki, felnézett a srácra. Szerinted ez is rendben van?


A legundorítóbb, ha egy felnőtt nem tudja helyén kezelni a gyerekek személyiségét/érzéseit. Mivel ők gyerekek. Nincs kialakult személyiségük, 12 évesen van aki még nem is kamaszodik(nem a testi részre, hanem a jellemi/hormonális részre értem).


Igazi szociopata manipulátor a feleséged, a pszichológusok meg nem értenek semmihez, egy rakás ismerősöm 2 diplomás magánpraxisos pszichológus és tök haszontalan a munkájuk, baráti társaságban páran még be is vallják, hogy fogalmuk sincs mi van. Pedig nagyrészt kitüntetéses diplomájuk van. (A pszichiáterek mások)


Naná, hogy ezt tartod normálisnak, hiszen vele nőttél fel. Mint a fogvatartottak szindrómája, csak ez lelki síkon működik. Szerencsétek volt szerintem, gondolom a háttered nem túl jó, ez volt a jobbik választás, mint az otthoni légkör.


Ezerszázalékig biztos vagyok, hogy x év múlva, mikor felnyílik a szemed, vagy a lányod nagyobb lesz, majd be mered ismerni magadnak, hogy bántalmaztak. Nem csak tettekkel lehet.


Van, aki évekig tagadja, én is így tettem. De ez nem normális, akkor sem, ha te is akartad az érzelmi viszonyt. Gyerek voltál, nem hozhatsz döntéseket, nem vagy felelős a döntéseidért ilyen szinten.


Na de arra válaszolj kérlek, szerinted hol az alsó korhatár? Aminél szerinted a szerelem már erkölcstelen?


Fordított nemeknél, 24 éves férfi-12 éves kislány ez gondolom oké szerinted, ha csak 14 évesen szexelnek.


Ha a kor nem számít, 60as nő-12 éves fiú is rendben lenne?


60as férfi-12 éves kislány?


60as nő-10 éves kisfiú?8 éves kisfiú?6 éves kisfiú?


Bármiben lefogadnám, hogy a saját korod tartod az alsó korhatárnak, ebből is látszik, hogy a viszony nem normális.

2017. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Ja és kérlek. Most, lassan felnőtt fejjel beszélgess már fél órát egy 12 évessel és egy 11 évessel. Talán még az okmányirodába sem mer bemenni és be van tojva egy injekciótól, vagy fél a szüleibek elmondani a rossz jegyét.
2017. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!