Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az igazság? Amit a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az igazság? Amit a nők mondanak, vagy amit a férfiak?

Figyelt kérdés
Adott pl facebook, vagy sokkal inkább egy társkereső oldal. A legtöbb pasi azt mondja, hogy egy pasi legyen laza, flegma kicsit, és sok nővel ismerkedjen egyszerre. Még a legtöbb nő meg azt, hogy azt látják vagy érzik egy pasin, hogy sok nőnek csapja így a szelet, akkor nem kell nekik ez a pasi, mert úgy nem jó, hogy nem is fontos nekik annyira, hanem csak egy jöjjön össze neki a sok közül. Melyik az igazság?
2015. aug. 7. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Az a szep, hogy mindktto :D
2015. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Jézus, a Messiás ***** válasza:
5%
Debil vagy.
2015. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj hogy a társkeresőkön a pasik 99%-a olyan unalmas és béna hogy csak a fejét fogja az ember. A nők 99%-a pedig a szőke herceget várja fehér Mercin érkezve teli buxával, na kb ilyen a színvonal mindenhol. Szerintem mindkét oldalnak igaza van, a pasinak abban hogyha több nővel levelezik nagyobb rá az esély hogy horogra akad valami, és valahol a nőknek is mert ők nem mennyiségre mennek hanem minőségre.

De miért nem jobb élőben ismerkedni? Sose fogom megérteni..

2015. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
En mindig igazat hazudok. Sokkal viccesebb igy :)
2015. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Velem egy pasi ne legyen flegma... az, hogy társkeresőn több nővel ismerkedik, természetes, de ha már randizunk, akkor azért ne tegye. :)
2015. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

Hát jah, igaz mindkettő.

Én is éreztem már úgy, hogy nem voltam benne biztos, hogy én kellettem, hanem én adtam be a derekam legelsőre a kiszemeltek közül. Mivel mondta utólag, ő csajt keresett és körbeudvarolta a szomszédos megyéket és hát én lettem a "győztes" (ezt én mondom így).

Viszont persze nem tilos egyszerre több emberrel ismerkedni, csak úgy belegondolva mégis olyan hülyén érzi kicsit magát az ember, hogy na a sok közül... nem tudom, na.

Meg azt mondom ismerkedni lehet, de ne hülyítsen össze vissza mindenkit.

2015. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Azért ne tegye....

Aztán meg kb 50 nőtől hallottam már (ismerősök és diplomásak), hogy volt, hogy napi 3 randira mentek el, másnak újabb 2 re. Nekik szabad, pasiknak meg csak 1 randi?

2015. aug. 7. 23:15
 8/14 A kérdező kommentje:

diplomások....másnap.


Csak a helyesírás...

2015. aug. 7. 23:24
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Az igazság az, ha önmagad mersz lenni. Ez egyben a legnagyobb bátorság is. Ha nem kellesz így senkinek? Ki nem szarja le? De ne is színészkedj senki rajongásáért, szeretetéért. :) Én ezt vallom.
2015. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Hazudnak a nők! Hazudnak, hazudnak, mi mást csinálnának...


A valóságban ez úgy megy, hogy a nők körében népszerű srácokra sokkal hamarább felfigyelnek, ugyanis ha több tucat nő szereti, élvezi a társaságát egy ismertebb srácnak, akkor az a srác tudhat valamit, amit a magányosok, szolidak, csendesek nem. Sokkal kevesebb energiát kell egy ilyen férfi megismerésébe belefektetni, mert jóval előtte már sok-sok lány elismerte a delikvens úriember nagyszerű személyiségét. Ellenben egy kevésbé népszerű férfi esetén puhatolózni kell, lépésről lépésre megismerni, s így megvan annak a kockázata, hogy egy elmebeteg pszichopatába botlanak a nők.

2015. aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!