Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az igazság? Amit a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az igazság? Amit a nők mondanak, vagy amit a férfiak?

Figyelt kérdés
Adott pl facebook, vagy sokkal inkább egy társkereső oldal. A legtöbb pasi azt mondja, hogy egy pasi legyen laza, flegma kicsit, és sok nővel ismerkedjen egyszerre. Még a legtöbb nő meg azt, hogy azt látják vagy érzik egy pasin, hogy sok nőnek csapja így a szelet, akkor nem kell nekik ez a pasi, mert úgy nem jó, hogy nem is fontos nekik annyira, hanem csak egy jöjjön össze neki a sok közül. Melyik az igazság?
2015. aug. 7. 22:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
# 7: Az első "randi" még inkább csak puhatolózást, az senkinél nem jelent elköteleződést. Se a nő, se a férfi részéről. De ha megvan a vonzalom és találkozgatni kezdenek, akkor egyikük részéről sem korrekt, ha több vasat tart a tűzben. Szerintem.
2015. aug. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
36%

Még ifjú és bohém koromban egy komplett röplabda csapatot végig randiztam.....kis túlzással persze, de 2 hét alatt 5 különböző randim volt.

Mindenkivel eltöltöttem egy estét, strapáltam magam amennyire csak tudtam ,majd furcsa mód a legelsővel jöttem össze. Amikor 2 hét elteltével felhívtam egy újabb randi miatt akkor ingerülten elküldött a melegebb éghajlatra....mire visszakérdeztem, hogy milyen hibát vétettem ellene.

Azt válaszolta, hogy Ő nem egy akar lenni a sok közül, hanem az az egy, aki mindent visz. Mondom én ilyet nem ígérek, mert látatlanba semmilyen "bianco csekket" soha nem írok alá, előtte elolvasom a részleteket.

Lehet, hogy rosszul gondolom, de ha valamit nem ígérek meg egy Nőnek, akkor azt nem is kérheti számon rajtam....mert attól hogy még Ő egyértelműnek gondol valamit attól még számomra az lehet pont az ellentéte.

37F

2015. aug. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%

12: Tanultál jogot? Tudod, mit jelent ráutaló magatartással adásvételi szerződést kötni? Pl. bemész egy boltba és kérsz egy 3 gombócos fagyit. Az eladó odaadja, Te meg kisétálsz fizetés nélkül, majd ha feljelent, arra hivatkozol, hogy nem ígérted meg neki, hogy kifizeted.

Randizni valakivel és a randi után jó hangulatban elköszönni ugyanilyen megállapodás és ráutaló magatartás. Ha nem kívánod folytatni elvárható ritmusban, akkor AZT kell közölni. ÉS nem azt, ha igen.

Teljesen egészséges a lány, hogy felháborodott a viselkedéseden, Te vagy az, akinek kevesebb van néhány kerékkel, ha a szociális készségeid, társas ösztöneid ennyire nulla szinten vannak.

2015. aug. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"13" reagálva......

Nem tanultam jogot, mérnök vagyok, de a hasonlatod több sebből is vérzik.Ha már valamihez hasonlítani akarsz egy randit akkor sokkal inkább szolgáltatás, mint egy termék megvásárlása, és ügyebár egy szolgáltatásért a teljesítés után szokás fizetni és annyit amennyiben előzőleg megegyeztek a felek .

Szóval a ráutaló magatartást hagyjuk, mert amíg nem írja ki a hölgy magára, hogy mit vállal és mennyiért addig ez egy értelmetlen vita....azt hiszem ezt Te is belátod.

Attól még hogy valakivel randizol egy este semmilyen kötelezettséget nem vállalsz, feltéve, hogy a ráutaló magatartásodnak nincs anyagi-erkölcsi következménye a másik ember további életének minőségére...vagyis szándékosan nem okozol kárt.

Az általam írt estben egy dolog szenvedett csorbát az pedig a hölgyek egoja volt, ami elég nehezen számszerűsíthető!!!

37F

2015. aug. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!