Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Férfiak"! Ugye, hogy nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Férfiak"! Ugye, hogy nem is olyan nehéz?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, hogy nem változtatnak, mert nem tudnak, nincs értelme... Amikor valaki mondja, hogy bízzanak kicsit jobban magukban, legyen új frizurájuk, akkor is felháborodnak hogy az nem segít semmit.


[link]


Szerintem ő nem változtatott sokat, mégis nagyon látványos. Már ha csak az arcát nézem, az első képen egyáltalán nem vonzó, a haja is borzasztó, viszont a második képen látszik, hogy jól érzi magát, és úgy tűnik van stílusa is. :) Az arca is sokkal helyesebbnek tűnik úgy.


(Ha esetleg látja a képen lévő férfi, akkor gratulálok, tényleg nagyon jót tett a változás! :) Facebookról szedtem le a képet, egy nyilvános megosztás volt.)


Miért nem látják be az itteni emberek, hogy igenis számít? Miért nem változtatnak, ha nem olyan nehéz? Persze ez inkább a huszonéves korosztálynak szól, aki 30+ az gondolom már kipróbált több dolgot.



2015. aug. 8. 14:43
1 2 3
 1/21 Blade Bone ***** válasza:
38%
Férfiból bu....i lett.
2015. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%
Előnyös! Most már ha beledugja a fejét egy festékes vödörbe, aztán gyorsan felszalad a létrán, három húzással lefesti a fél plafont! :D
2015. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
Sztem nem ugyan az az ember van a képen...
2015. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Jó, de miért van idézőjelben, hogy férfiak?
2015. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem a második képen rosszabb :D Az elsőn csak túl rosszkedvű fejet vág.
2015. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem már kicsit sok lett...

Valahol középen megállhatott volna... pl. igen, előnyösebb frizura ráfért, de a második képen látható frizura inkább idióta... mosolyogni meg kis pocakkal is lehet (nekem az első képen látható alkat pl. jobban bejön).

2015. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem nehéz. Én is megtettem, környezetemet meglepte, de párkapcsolati téren nem vettem hasznát, hiszen most sincs senkim. Meg aztán az idegen emberek, akik nem látták milyen voltál, nekik semmit nem jelent, ők nem látják honnan indultál.
2015. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Igen, egy jó frizura sokat jelent, de könyörgöm! Miért pont ez az nagyon divatosnak mondott, de szinte mindenkin hülyén álló ecsethaj?
2015. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Vki amugy mutasson mar ferfi (rovid)frizurakat. :D Az ecsethaj altalaban a legtobb pasinak azert jol all, de amugy is milyenre lehetne meg lenyiratni? Szerintem tul sok lehetoseguk nincsen .

Amugy latvanyos valzozas, minden elismeresem neki.

20/N

2015. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

"Lányok"! Ugye, hogy nem is olyan nehéz?

[link]

2015. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!