Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy elvárás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picurka Ági kérdése:

Miért olyan nagy elvárás a mai férfiak részéről, hogy sportoljak?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak én vagyok ezzel így, de egy férfi izom nélkül számomra nem férfi. Egy férfi legyen férfias, egy nő pedig inkább olyan nőies alkatú! Nincs igazam?


26/N



2015. aug. 8. 21:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
sportoljanak*
2015. aug. 8. 21:31
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Napi 8 órában kb 6 tonnát mozgatok meg kézi erővel... ezek után nincs erőm + sportra.
2015. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Én nő vagyok, de nincs ilyen elvárásom, mert jártas vagyok testépítésben és tudom, hogy nem minden embernek való. Pénz, idő, energia, türelmem kell hozzá és sok embernek ebből még egy sincsen meg. Szerintem, ha egy férfi nincs elhízva, akkor nincs gond vele.
2015. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Ezzel nincs gondom ha a nő is megteszi ugyanazt.


De ugye a nőknek sokkal könnyebb dolguk van, a legtöbb nő akit ismerek semmit nem sportol de semmit az ég világon, és jó az alakja a segge, ennyi. Nem zabál 2 pofára, nem hízik el ez a lényeg, gyakorlatilag semmit nem kell tennie egy nőnek.

2015. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Én speciel ezt soha nem vártam el egy férfitől, teljesen más elvárásaim voltak.

Ízlés kérdése.

2015. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

"egy férfi izom nélkül számomra nem férfi"


Egy ilyen hozzáállású nő számomra meg nem nő.

2015. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Attól,hogy valaki sportol még nem lesz izmos... Mint például én sem.Nem olyan a genetikám,sportoltam bőven 10 évet,sőt még többet is,játszottam kerületi,sőt országos bajnokságokon is.

Ettől még nem lettem izmos,nagyon vékony voltam mindig is.Fociztam igen,nálam az is sport. :)

2015. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Napi 8+3 órát dolgozom, reggel kelek, este hazaesek. Hétvégén is dolgozom, még vasárnap is. Arra nincs erőm és időm, hogy megborotválkozzak, nemhogy edzeni menjek.
2015. aug. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 00:38

Szar helyen dógozol.

2015. aug. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Kedves Kérdező! Kettős mércével mérsz. Én nem kockahasú, adoniszra vágyom, hanem egy fitt férfira, akivel nem a klinikákon töltöm a szabadidőmet hanem pl. kiránduláson, az ágyban stb. Cserében viszont törekszem arra, hogy feszes testű, fitt legyek, a kisugárzásom nőies, de nem elsősorban a külsőségekkel operálok. Ha nálad a nőies testalkat az jelenti, hogy löttyedt, telt testalkat (amin "van mit fogni"), és úgy várod, hogy a férfi viszont sportos, izmos legyen, az nem korrekt. 38N
2015. aug. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!