Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagy elvárás lenne tényleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás lenne tényleg?

Figyelt kérdés

Hogy a kémiát várom, azt a villámcsapás-szerű valamit? Hogy nekem ez szükséges ahhoz, hogy kapcsolatot kezdjek valakivel? (Komolyat szeretnék amúgy, nem néhány boldog órát.)

Ezt sokan nem értik. Folyton a "miért nem adsz esélyt? Miért nem próbáljuk meg?" kérdésekkel ütközöm.

És régóta nem jön ez az érzés senkivel.

Lehet, hogy nem is fog?

És ez tényleg egy extra elvárás?

(Közelebb vagyok a 30hoz, mint a 20hoz egyébként.)



2015. júl. 28. 00:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%

Már nem azért, de ha 1 percet se töltesz az illetővel, meg se ismered, meg semmi se, miért vagy olyan biztos benne, hogy NEM fog működni a kémia?

A szerelem első látásra meg egy nagy humbug, baromság. Könyvek oldalain remekül mutat, a valóságban nem.

2015. júl. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%
tipikus nő vagy erre aztán várhatsz ....
2015. júl. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
nem nagy elvárás, de addig is, amíg ezt várod, megpróbálhatnád mással is. találkozgatni attól még lehet, aztán majd kialakul valami, vagy nem. nem veszítesz semmit.
2015. júl. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
figyelj,van egy lány osztálytársam,aki bejön nagyon, előtte egy barátnőjébe voltam szerelmes, az ilyen villámcsapás szerű valami volt. Lassan elmúlt, de iránta még mindig tart az érdeklődésem (azért nem azt írom hogy szerelmem,mert soha sem jártunk,márt több mint egy éve barátja van,teljesen más kaliberű mint én,sajnos semmi esélyem nála,ezért inkább meg sem kérdezem :( nem kívánok neked olyat soha,hogy valakit szeretsz,és viszonzatlan marad,nem lehet a tiéd )
2015. júl. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Annyira tipikus női gondolkozás. Phejjj
2015. júl. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
65%
liba...
2015. júl. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

csodára várni közel a 30.hoz ? az értelmes réteget már ez is elriasztja önmagában ami érthető :)

előbb nőnek szárnyaid így mint értelmes pasid a semmiből :D

de ahogy érzed,nekem annyira mind1

2015. júl. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Lehet ócsárolni.

De nem igaz az, hogy nem szánok időt rájuk. Szántam. Volt, akivel össze is jöttem. De nem éreztem azt, amit kéne (volt, ahol éreztem, nsm 1, nem 2...)

De ahol nem, ott inkább fojtásnak éltem meg a "szeretetét". (Ja, nem adok esélyt? 2 ilyennel le is feküdtem, kapcsolat is volt. De egyszerűen nem ment.) Erőltetni kellett volna?

2015. júl. 28. 00:50
 9/27 A kérdező kommentje:

Volt egy 10 meg egy 1 éves kapcsolatom. Ott szerelmes is voltam. Meg 2 pár hónapos, ahol szintén voltak valamilyen jellegű érzések.

De egy ideje nem tudok úgy nézni senkire. Hiába szeretnék.

2015. júl. 28. 00:53
 10/27 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy tenném fel a kérdést, hogy önmegtartóztató életet élnél mindaddig, amíg nem találsz valakit, akivel tökéletesen működik a kémia?!

A kölcsönös szimpátia nem túl gyakori dolog, mindig van olyan fél a kapcsolatban aki kedvezményezett....lássuk be hogy ez a jellemző. Ritka eset az ,amikor mindkét fél úgy érzi, hogy milyen szerencsés az aktuális partnerével és "kifogta az aranyhalat".

Nekem szerencsére sikerült találnom egy ilyen partnert, egész pontosan Ő talált rám. Ami furcsa, hogy első látásra nem is volt az esetem, pedig gyönyörű Nő. Csak korábban mindig a hosszú hajú Nők tetszettek , neki rövid szőke haja van......de ennek ellenére mégis olyan Nőcis.

AMi az arányt illeti kb 20-ból 1-nél működött igazából a kémia....a többinél csak azt hittem , hogy működik!!!

37F

2015. júl. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!