Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják, hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a nőknek csak a pénz meg a külső számít?

Figyelt kérdés
Ha ki meri valaki mondani, hogy neki számít, hogy a párja önellátó legyen (ha már nem diák, természetesen), valamint az ízlésének megfeleljen, azonnal jön, hogy pénzéhes, számító rbancok. Miért?
2015. aug. 8. 21:59
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
75%

#10: Tudom megszoktam.. :)

Ez a másik, amit nem értek, hogyha egy hasonló jellegű kérdéshez leírod, hogy te pont nem egy pénzéhes, felszínes, beképzelt liba vagy, akkor is le leszel támadva, mert tuti kamuzol. Ez már csak ilyen.

2015. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
62%
Vicc, hogy idegenek jobban tudják az életedet, mint te. Ha fejedre állsz is, bárhogy bizonygatod, hogy teljesen átlagos férfiakkal éltél eddig, ők így látatlanba tisztában vannak minden egyes gondolatoddal.
2015. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
76%
#12: Mintha a saját gondolataimat írnám le :D Végre nem vagyok egyedül ezek szerint.
2015. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
21%
#8: Mi a felszínesség abban, ha valaki rájön, hogy hol is van a "helye" a kasztrendszerben? Hagyjuk a rabulisztikát! Nekem senki ne mesélje be, hogy a jómódba született huszonéves leányka majd pályázni fog egy gyári segédmunkásra. Ha-ha-ha... A kommunizmus, azaz a mindenki egyenlő elve sem működött sokáig, bár vannak, akik még fanatikusan hisznek benne...
2015. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
55%
Mert ők pénz és jó külső nélkül nem tudnak nőt szerezni.
2015. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
62%
Ámítás és mégis ki mondja meg, hogy te milyen szintű vagy? Személyi igazolványon lesz ezentúl, hogy hány pontos ember vagy? Egyáltalán mi az, hogy egy szint? Mi az a szint? Lehet, hogy a csaj, akit te 10/10-nek tartasz, a haverod 6/10-nek. Akkor most milyen nő is ő?
2015. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
76%

sokat tapasztalják

szerintem sincs sok valamire értékelhető ember

a legtöbb csak báb,állatok.

Nagyon nehéz bármiféle értéket találni másokban,őszinte dolgokat


sok embernek nő vagy férfi,az egyetlen érték,az hogy nem tér vissza soha a halálból,ezt az egyet lehet rajtuk szeretni


de az,hogy csak ezek számítanak az nem igaz teljesen


én jól nézek ki


és sokszor tőlem 100xor undorítóbb férfiakat látok boldog párkapcsolatban,és undorítót kívül belül értsd


csak egy kocka fejű drogos senkiházik.se pénzük se külsejük se semmi


exemnek is volt pár érdekes előző barátja


szóval...változó ez.

nektek is lehet bőven


a kérdés az hogy kicsoda!


mert szerintem a mocsok önmagával vegyül :D


az értékeket pedig keresni kell mindazoknak akik értékre vágynak és önmaguk is azok.


legyen ez most párkapcsolat vagy bármi

nő vagy férfi

mind1


az nehéz dolog,őszinte érzéseket találni,kihívás bárkinek.

2015. aug. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
37%

Ámítástechnikának van igaza,legalább ne tagadnák a nők...

Még az is kevésbé lenne felháborító,ha megmondanák,hogy igen akik nem helyesnek születtek férfiakból,azok ássák el magukat jó mélyre.

Mert ez az igazság sajnos... :/

Előttem szólók viccesek,minden nő szinte ezt állítja,ja hát ő aztán nem olyan meg stb.

Aztán a valóságban,és a tettekben a teljes ellentét mutatkozik meg.Ugye milyen furcsa?

A másik a megítélés kérdése, a nők nem tudják jól megítélni általában a külsőt tekintve sem,hogy ki milyen.

Azért nem,mert a legjóképűbbeken kívül náluk senki más nem számít...

A férfiak ennél sokkal jobban tudják hol a helyük,hogy szépen fogalmazzak.

Felmérések is bizonyították ezt az interneten közzé is lettek téve.

Mikor nőknek mutattak képeket férfiakról,akkor a nők a férfiak 80%-át átlagon alulinak ítélte meg.

Fordított esetben a férfiak a nők 10%-át mondták átlagon alulinak.

Nos akkor melyik is a reálisabb?Akkor ezek alapján kinek is számít jobban vagy szinte teljesen a külső?

Az adatok és arányok nem hazudnak az a helyzet.

Ja a valóság pedig végképp megmutatja,hogy mennyire így van ez...

2015. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
51%
Érdekes a minap olvastam egy olyan kérdést, amit most próbáltam megkeresni, de nem találtam, hogy megkérdezték a fiúkat, hogy a nők hány százalékával jönnének össze és a legtöbben 5-10% körüli értéket írtak.
2015. aug. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
62%

A felháborító az az, hogy ismeretlenül vesztek mindenkit egy kalap alá. Én nem csak itt állítom azt, hogy a normális nők csapatát erősítem (nem felszínes, nem anyagias), hanem a valóságban is ilyen vagyok. Ugye milyen furcsa?!

Szidják itt a nőket össze-vissza, holott pasiban is bőven akad "selejt", ha fogalmazhatok így. Ott is vannak ám rengetegen, akik a bombanőkért és a plázacicákért rajonganak, és nem, nem a bunkó alfahímekről beszélek. Átlag pasikról.


A saját rossz tapasztalataitokat vetítitek ki minden nőre és elítélitek azokat is, akikkel az életben nem találkoztatok és nem beszéltetek egy szót sem. Ha ennyire gonoszak vagyunk, mi nők, minek akartok annyira barátnőt..? Nyilván jobb nektek egyedül, ha úgyis csak kihasználnának és lehúznának.


Az meg külön vicces, hogy sokan vélekednek úgy, hogy egy nőnek nem áll jogában olyan férfivel összejönni, akihez vonzódik, aki tetszik külsőre is, mert ha mégis így tesz, akkor máris felszínes r*ibi. Mindenkivel össze kéne jönnünk, csakhogy ne aggassatok ránk ilyen jelzőket? Mi vagyunk mi, szeretetszolgálat? Hadd jöjjön már össze az ember olyannal, akihez vonzódik. Vagy talán ti is összejöttek bármilyen ronda nővel? Kétlem. Egy bizonyos szintig igenis fontos a külső, ezt kár tagadni. És ez nem csak a nőknél van így.

Nem a nőket kell szidni azért, mert te nem születtél helyesnek..

2015. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!