Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az élet szándékosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az élet szándékosan kibabrált velem, amiért magas lettem, de sehogy sem tudok izmosodni?

Figyelt kérdés
Mert ha tudnék, akkor elég sok esélyem lenne a nőknél, de ha belegebedek sem megy akárhogy csinálom, így meg eléggé átnéznek rajtam.
2015. aug. 9. 12:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
ha úgy vesszük igen! inkább kosarazz azokat szeretik a csajok
2015. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem érdekli őket, hogy mit sportolsz..csak az ahogyan kinézel
2015. aug. 9. 12:40
 3/30 anonim ***** válasza:

Igen.

Minden évben kisorsol az Élet pár nevet az alábbi alkati kategóriák szerint:

- magas, vékony, izmosodni képtelen (ide jutottál sajnos te is)

- magas, vékony, izmosodni képes

- magas, átlagos testalkatú, izmosodni képtelen

- magas, átlagos testalkatú, izmosodni képes

- középmagas, vékony, izmosodni képtelen

stb


Panaszt az alábbi névre és címre tehetsz:

Nyomorult Élet

10000000235 Világegyetem, Panasz utca 1.

2015. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nyavalyogj kevesebbet. Ismerek teljesen izommentes pasit is, aki magas is és mégis van nője (nekem amúgy más típus jön be, de ez teljesen lényegtelen). Van egy jó stílusa, ennyi.
2015. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Jaja, mindenki ismer valakit, akinek bejönnek az ilyen fiúk, de sosem éppen annak, aki mondja.
2015. aug. 9. 13:03
 6/30 anonim ***** válasza:

Hát, most tehetek róla, hogy nekem más jött be, nem ő? De megnyugtatlak, én sem jöttem be neki soha, szóval nem is akartunk egymástól soha semmit. Nem vagyunk egyformák, akkor mi lehetnénk a hupikék törpikék. :-)


Amúgy meg öcsém is hozzád hasonló alkat, legalábbis így a leírásod alapján, mondjuk rendszeresen sportol, izmosodik valamennyire, de sose lesz kétajtós szekrény, vékony alkat, magas gyerek. Épp nemrég csajozott be (és már korábban is volt barátnője, akkoriban is, amikor még egyáltalán nem volt izmos).

Nem lehet, hogy csak nem a megfelelő sportot űzöd? Vagy nem megfelelő az étrended?

2015. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem kb. 5 percen belül törlik a kérdést, ahogy a maradék 5000 magas-vékony fiúsat.


Pápá!

2015. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Sírd ma is tele az oldalt ,a tegnapi még nem volt elég.
2015. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
#6 De miért nem jön be, mi olyan taszító rajta?
2015. aug. 9. 13:26
 10/30 anonim ***** válasza:
Nem taszít, egyszerűen nem vonz, nem érzek semmit. Más vonz. Öcsém eddigi barátnőinek viszont pont ez jön be. Ha ő talált, akkor te is találni fogsz.
2015. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!