Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy én nem kellek egy normális férfinak sem?

Figyelt kérdés
Mindig is vágytam volna olyan kapcsolatra, akinek én vagyok az első, de ez nem jött el soha.
2015. aug. 9. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Már megint?
2015. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha kövér vagy akkor nincs nálam sem esélyed.
2015. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most az a lényeg, hogy csak az a normális férfi akinek te vagy az első?

Vagy mi?

Derítsük ki látatlanban 2 mondatból, hogy miért nem kellesz senkinek? Viszont akkor meg a második mondat nem értem hogy jön ide.


Kicsit konkretizálhatnád a dolgot.

2015. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ajjaj, siránkozó pasik után siránkozó csajok.


Te, figyelj, neked is ugyanazt tudom tanácsolni, mint a fiúknak. Vedd lazán, ne görcsölj rá, ismerd meg és legyél önmagad, és azt ne add fel soha senkiért, mert nem fogod jól érezni magad, ha más szerepet kell felvenned, és tanuld meg élvezni az életet kapcsolattól függetlenül, aztán majd alakul a kapcsolat. Tudd, mit akarsz.


Ok nélkül nem történik semmi, azt tükrözi vissza a világ, amit mutatsz.

Láttad A bájkeverőt? Ha nem, nézd meg, ha igen, nézd meg újra, és tanulj belőle, nekem egyik kedvenc filmem. :-)

2015. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből ezt elég nehéz kifejteni. Talán ha bővebben 10 mondatban körülírnád magadat, eddigi kapcsolataidat könnyebb lenne válaszolni.
2015. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert a normális férfiak számodra nem jönnek be.
2015. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Asperger?
2015. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!