Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amelyik nő azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik nő azt mondja, hogy minden pasi egyforma az csak azért mondja ezt mert normális pasikat nem tekintik férfinak és nem jönnének össze velük?

Figyelt kérdés

Sok nőtársam sír, hogy minden pasi egyforma, meg minden pasi szexre megy stb. Nem értem ezt a kijelentésüket, hiszen nőként mondom, hogy tele van normális pasival a világ. Igaz hogy én képes vagyok nem olyan férfias pasival is összejönni, aki esetleg kicsit határozatlan is, de sose volt gondom a pasikkal, mindig boldog párkapcsolatban éltem.

Rengeteg fiú barátom van, akikről tudom hogy rendesek lennének párkapcsolatban, de több éven keresztül szinglik és egy nő sem akar velük ismerkedni.


2014. nov. 16. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez van.. nekünk ez jutott( egy ilyen srác )
2014. nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok lány azt hiszi, hogy az ilyen normális fiúk unalmasak. Persze csak azért mert egy bites a gondolkodásuk. Hát továbbra is egyék meg, amit főznek.
2014. nov. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pontosan jól látod,és jól leírtad a helyzetet...
2014. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%

Ez oda-vissza így van.

Huszonéves nő vagyok és úgy gondolom normálisnak tartom magam, és csak most kezdenek engem észrevenni és nem bánom, hogy eddig nem. Nem lett volna szükségem egy labilis kapcsolatra sem.

Pár évvel ezelőtt volt egy normális barátom, viszont az volt vele a baj, hogy semmit nem kezdeményezett. Semmit, csókot sem, egy sétára nem hívott, semmit nem csinált.

Volt idióta is, ezt nem fejtem ki sokféle van.

Aztán miután betöltöttem a 20-at elkezdtek rám felfigyelni, nem rég volt egy anno szoknyapecér barátom, akivel végül megszakadt a kapcsolat ugyan, de időben szólt, időben mondta el a miérteket, nem akart becsapni, nagyon sokszor bocsánatot kért. Mai napig van, hogy beszélgetek vele, nincs harag, nem lenne értelme, értékelem a tiszteletét.

Így legalább amiért korábban nem volt sok barátom (volt nekem is több éves kihagyás), így nincs is sok negatív emlékem, ami a mai életemre hatással lehetne és ennek örülök. Több idő jutott a megfigyelésre, és jobban tudom, hogy egy adott emberrel hogyan kell bánni.

Én ahelyett, hogy sírnék pozitívan állok hozzá, és szerintem mindenkinek így kéne.

2014. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, KIZÁRT, hogy nő vagy, egy nőről sem hallottam még, aki összejönne normális, szerény srácokkal!

Amúgy egyébként igazad van, a nők semmibe veszik a normális férfiakat, nekem is mondta már több lány is, hogy túl jó vagyok hozzájuk... Szánalom!!

2014. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5. Nő vagyok és a mostani barátom is ilyesmi, én nagyon szeretem a lelkét, gondolkodását, egyéniségét, van benne valami különlegesség és nem átlag. Nem szeretem a sablon macsó, pasis pasikat, nekem mindig valami egyedi kellet :)

Ja és állítólag elég csinos is vagyok :)

2014. nov. 16. 12:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de továbbra sem hiszek neked... Ilyen nő/lány nincsen! Tuti, hogy a pasid helyes, azért vagy vele!...
2014. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
akik szerint minden pasi egyforma, azoknak üzenem, h nem kellett volna mindet kipróbálni. :D (nem saját)
2014. nov. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hééé, kiscsaj ne mondjad már, h nem vagyok helyes, még szép, h helyes, jóképű, jó kiállású pasid van, hisz én vagyok. :)
2014. nov. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért mondják mert ostobák és szeretnek általánosítani!
2014. nov. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!