Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz megfelelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz megfelelni a nőknek?

Figyelt kérdés

Nem nézek ki jól ez tény, de az nagyon elszomorító szerintem, hogy a nőket a külsőn kívül nem érdekli semmi más.


A haverom aki sokkal butább és unalmasabb mint én úszkál a női nemi szervekben, nekem pedig nem jut egy sem. Az is igazságtalanság, hogy egy csinos nőnél végképp esélye sincs egy magamfajtának, pedig a mondás szerint a férfinak csak egy fokkal kell szebbnek lennie az ördögnél. Nem tudom ki találta ezt ki, de hatalmasat tévedett. Ha egy férfi külsőre nem magas, jóképű, izmos, sármos, belsőre egy bunkó, beképzelt, arrogáns barom akkor semmi esélye nincs a modern nőnél.



2015. aug. 10. 16:16
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
70%

Mert maguk se tudják, hogy mit akarnak.

25/F

2015. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
Most mondjam azt ilyen az élet?!
2015. aug. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Csak azoknak a nőknek túl magas a mércéje, akiknél próbálkozol.
2015. aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Én jóképűnek tartom magam, és mások véleménye szerint is az vagyok. (A mások nem édesanyámra, és James Bluntra korlátozódik. :D ) Viszont nem gondolom azt, hogy olyan hatalmasan nagy előnnyel indulnék. Az tény, hogy az elején a külsőddel fogod meg a másik felet, de utána fenn is kell tartani azt az érdeklődést. Ami már ezerszer nehezebb.


Abban, hogy bunkónak és beképzeltnek kell lenni viszont van igazság. De ez nem egy l'art pour l'art dolog. A nők nem azért szerintik az ilyen férfiakat, mert bunkók és beképzeltek. Hanem azért, mert a bunkóság és beképzeltség azt a benyomást kelti az emberekben, hogy erős vagy. És ha erőt azzal párosítják a nők, hogy jobban ki tudod elégíteni az igényeiket, illetve biztonságot nyújtasz nekik. Mondanom sem kell, hogy ez egy tévhit. Aki bunkó és beképzelt az általában pont, hogy gyenge, mivel kompenzálni akarja egy bizonyos hiányosságát ezzel a magatartással.


Én szeretném azt hinni, hogy van még olyan nő, akinek normális az értékrendje.

2015. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
mert a tökéletes pasit keresik amit a média eléjük rak!
2015. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem ilyen egyszerű,hogy bunkóságra buknak...


Ha bunkó/beképzelt vagy, nagyobb tekintélyed lesz a szemükben→jobban megbecsülnek.

De ez nem csak a párkapcsolatokra igaz.

Ha túl kedves vagy,az nem jó, mindig te leszel az áldozat.

2015. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Az a baj, hogy sokan nem tudnak és nem az, hogy nem lehet. Írtam már itt valahol, hogy a volt barátom alacsony, csúnyácska és kövér volt, mégis el tudta csábítani a nőket és nem is a legrosszabb nőket. De annyi hasonlót tudok. A volt munkatársam magas, vékony, izomtalan, szerintem nem is jóképű, unalmas is, megalszik a tej a szájában, mégis egész helyes kis barátnője van.

Ha nekik sikerült, akkor nyugodtan elmondhatjuk, hogy nemcsak a külső érdekli a nőket és kiemelkedő külső tulajdonságok nélkül is lehet nőt szerezni.


Csak van, aki nem tud.... hát igen.

2015. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

Közel nem ilyen minden nő, de azzal szerintem sokan egyetértenek, hogy bizonyos szintig fontos a külső. Ha az illető nem tetszik egy kicsit sem és egyáltalán nem vonz, akkor kár erőltetni, nem fog működni. Az meg, hogy kinek mi a helyes.. Változó, van olyan pasi akire barátnőm azt mondja, hogy úriten de jól néz ki, míg nekem nem tetszik egyáltalán, és fordítva.

Sok átlagos, sőt kicsit csúnyácska pasit látok kézenfogva a barátnőjükkel, akik egész szépek, tehát ez nem igaz, hogyha nem vagy jóképű, izmos, gazdag macsó, akkor esélyed nincs. Azok a nők, akiknek csak ez számít, azok olyanok is.. El kell őket kerülni.

2015. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha most levezetném ennek a mikéntjét hótziher, hogy le lennék pontozva, az átlagom már így is elég szar, szóval ezt a kört inkább kihagyom.
2015. aug. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"A férfinak csak egy fokkal kell szebbnek lennie az ördögnél". Na ezt a mondást felejtsük el, legalábbis semmi valóság alapja nincs. Én is hallottam már ezt nem egyszer, pedig állítólag még ronda sem vagyok,hanem átlagos, (igaz manapság már az egyenlő a rondával a nők szemében), még sincs barátnőm. Megkockáztatom,hogy nem is lesz.
2015. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!