Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek összejött a Tinder...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek összejött a Tinder nevű alkalmazásból valami komolyabb dolog?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és van idő amikor sokat használom, olykor akad egy-egy ember, rámír, de mindössze csak egyszer akar talalkozni, belathato időn belül egy menetre.

Most ez az én hibám vagy az alkalmazás jellege miatt gondolnak könnyelműnek?


Köszi a válaszokat!



2015. aug. 10. 23:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Persze, komoly villanyszámla, mert állandóan tölteni kellett a telóm aksiját. :D


Na de a viccet félretéve, nekem az a benyomásom, hogy a Tinderen ha valakik, akkor a lányok aztán kedvükre válogathatnak. Mert mit is tudsz kezdetben egy ott lévő emberről? Csak azt, hogy hogyan néz ki. Na most én jól nézek ki. És ez nem csak a saját meg édesanyám véleménye. :D Sokan ezt mondják, és volt már több barátnőm is.


A Tinderen mégis úgy egy ember jelölt vissza kb. ötvenből. Na most akkor mi van? Van egy két szupercsúcs tökéletes álomlovag és mindenki őket akarja? Vagy a nők csak szórakozásra használják az alkalmazást? Esetleg mindkettő?


Te nem szórakozásra használod, ez tuti. Ezt írtad. Az első lehetőség maradt csak. Javaslom, hogy próbálj meg visszajelölni több fiút.

2015. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

"de mindössze csak egyszer akar talalkozni, belathato időn belül egy menetre. "


A tinder konretan errol szol, meg ha nincs is kimondva.

2015. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Hat igen en elhiszem. Csak nem érem fel ésszel hogy valaki ranez egy foton egy emberre es kepes annyira beindulni hogy talalkozik vele es lefekszenek. Lehet hogy rossz helyen keresgélek:/


Én amugy szerintem viszonylag sok embert behuzok

2015. aug. 10. 23:14
 4/25 anonim ***** válasza:
Talán az átlagosnál szebb a külsőd.:D
2015. aug. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Kortól is függhet.. Hány éves vagy?
2015. aug. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
19 vagyok. Nem tudom mitol fugghet
2015. aug. 11. 00:17
 7/25 anonim ***** válasza:

Komoly dolog sajnos nekem se jött össze. Viszont első, te (is) rosszul csinálsz valamit, mert engem kb. 50-60-an visszajelöltek. Persze én is szerencsétlen vagyok, mert egy sem fordult komolyabbra :D És csak egyetlen egy képem van fent.


21/F

2015. aug. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

A Tinder mint "szexpartner kereső" híresült el a sajtóban. Talán egy morning showban hallottam a rádióban munkábamenet olyastmi, hogy "Fluor meg Tóth Gabi fentvannak a "tinder nevű" szexpartner keresőn :D


Gondolom a többség tényleg partnert is keres. Akik pedig neked írnak, hogy elvigyenek 1 menetre minden egyes lánynak írnak aki csak visszajelölte őket legyen az púpos, 100kg-os vagy akármi mert csak a szex lebeg a szemük előtt mint cél.


Szóval nem benned van a hiba, a kanos srácokban meg nem tudom honnan terjedhetett el ez a szexkapcsolat téma :D

2015. aug. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

"kb. 50-60-an visszajelöltek"


Haha, persze :D

2015. aug. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nagy összeget mernék rá tenni, hogy nem ott fogsz komolyat találni. Aki jól néz ki annak egy nagy része kamu, ha nem kamu, akkor meg 1-2 alkalmas kaland, de azon is érdemes elgondolkozni, ha olyan jól néz ki, akkor miért épp Tinderen keres valakit, miért nem élőben ismerkedik - ergo valszeg egy balf... balhere, nem független és unja az ágyban a csaját vagy hasonló. Van a felhasználóknak kb. sztem olyan 10% -a, aki nem kamu, meg is lehet vele jelenni, nem csak a szája jár, nem csak szórakozik, de azt meg fogd ki a ki tudja hány ezerből. Az meg nagyon igaz amit előttem is mondtak, hogy Te csak azt látod, hogy így meg dugna, úgy találkozna, stb de közben meg korra, kinézetre, meg mindenre tekintet nélkül írkálja ezeket 10 másiknak, közben meg erre veri.
2015. aug. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!