Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá?

Figyelt kérdés
Én egy barátomnak szeretnék segíteni. Volt kedvesével különmentek. Azóta a barátom egyre zuhan össze. Boldog kapcsolat volt az övéké, egy apróság vetett véget a kapcsolatuknak. A lány még mindíg szereti, de a barátom dacol es már azért sem beszél a lánnyal. Mellette teljesen rendben volt a gyerek. Hogyan vehetném rá, hogy legyen köztük ismét valami. A lány nagyon szeretné és a barátomnak is ez lenne a legjobb.

#felnyitni a szemét
2015. aug. 12. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

ismered a Fűrész c. filmsorozatot? na egy játék jót tenne neki :)


viccet félretéve...miért dacol a srác?

2015. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:D :D Igaz

Szerintem büszkeség..vagy nem tudom. Szakítás után igaz,hogy a lány probálkozott..ott mondtuk neki, hogy ez rossz megoldás, viszont tudom, hogy ezt azert tette mert szereti.Ismerem a srácot és félek akkor jön majd rá mikor már késő lesz. Értékes lány és szeretnék segiteni nekik.

2015. aug. 12. 10:54
 3/5 A kérdező kommentje:
De a srác most látni sem szeretné a holgyeményt
2015. aug. 12. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
14 éves kor felett ne szólj bele más magánéletébe. Nem véletlenül szakítottak. Ha akarják el tudják rendezni egymás között. Ha nem, annak is megvan az oka.
2015. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak nézzem végig, hogy az egyik legjobb haver hogy is teszi tonkre az eletet? Sztem nem ez egy barat dolga
2015. aug. 12. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!