Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy vehetném fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy vehetném fel a kapcsolatot az ufókkal, amiből később talán házasság is kialakulhatna?

Figyelt kérdés
Ufo fiúkkkal szeretnék ismerkedni.:D

2015. márc. 25. 13:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sátorozz egy gabonkörben.
2015. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Csak a farkam foldonkivuoli.Igy jo? :D
2015. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szíriuszi fiúk előnyben;))
2015. márc. 25. 13:18
 4/19 anonim ***** válasza:
ha rákeresel van itt egy két "csúnya fiú" a gyakorin akik szivesen ismerkednének. Szerintem őket nyugodtan kezelheted ufoként... nem fognak megsértődni
2015. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Pufók fiúk nem érdekelnek?
2015. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Fuss egy mezon harom kort meztelenul es kantald azt hogy: cseszealj bikapata makosmacska U.F.O.-k gyertek :) Akkor jonni fognak, nekem bevallt ;)
2015. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Én az vagyok, de egy normális emberi lénynek kellett álcáznom magam, de elromlott az alakváltó készülékem, ezért nem tudok soha többé visszaváltozni.

Még az űrhajómba is beletolattak a tesco parkolóban, a biztosító pedig nem fizet, ezért örökre itt ragadtam. :(

Igaz, hogy csak két szemed van, meg nincsenek szexi nyálkás csápjaid, de be kell érnem egy rusnya emberrel. Írj, ha szeretnél megismerni.

2015. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7 Wááhhh, de szexi
2015. márc. 25. 13:23
 9/19 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Kerdezd meg E.T.-t,vagy az FBI-t.
2015. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kommunikálhatsz velük egy eszközzel. A nálam lévő zacskós mikrofonba kell beszéni, jó közelről.
2015. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!