Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes foglalkozni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes foglalkozni olyan lánnyal, aki a tizenéveinek legaktívabb időszakát és a 20 as évei elejét is egy nagy szerelmével élte át?

Figyelt kérdés
Van egy lány, 23 éves. 16 éves korától 22 éves koráig egy pasival volt együtt. Az a pasi, aki eljegyezte a lányt, de 5.5 év után szakított a lánnyal, mert már nem szerette. Én 1 éve összejöttem a lánnyal. Szeret, de nem úgy mint az exét. Sokszor meg is bánt, és az exével hasonlítgat össze tudat alatt is, hogy még mennyire odavan érte. Amúgy egy alacsony, ronda, kövér, buta, de gazdag, tipikus beszédes, nagy baráti társasággal rendelkező ,,tuskóférfi". Aki ki is használta a lányt. Én külsőre jobban is nézek ki, jobban is tetszem a lánynak, intelligensebb is vagyok a volt párjától, és annak is tart ez a lány. Az az egy ,,,,,,pici"""" probléma van, hogy nem belém szerelmes, hanem még az exébe. Ezért már kétszer is úmond szakított velem az egy év alatt a lány, de utána mindig visszacsalt magához. Vissza is mentem. Nekem hiányzik, én szerelmes vagyok belé. Első igazi szerelmem ez a lány. Az életemet odaadnám érte, eddig is mindent megtettem, amit egy férfi megtehet a nőért, mégis azt a férfit hozza fel mindig, aki őt megalázta és kihasználta. Buta vagyok, hogy megyek egy szekér után, ami néha felvesz, néha meg ledob? Nem tudok rajta túllépni. Nemrég megint szakított velem, de azt hittem belehalok, ha nem láthatom. Most megint viszonylag jóban vagyunk.
2015. aug. 13. 21:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Járt már valaki így, hogy férfiként megalázkodott a nőnek, szinte lehozta neki a csillagokat, de nem akarta az magáénak a férfit?
2015. aug. 13. 21:53
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem jönnék össze mert nagyon nehezen fog túllépni a csaj az exén és ez az 5.5 év meghatározó volt számára.


Nem, keres egy másik csajt a saját érdekedben!

2015. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézd, nem vagy egyedül, de igen, rettenetesen buta vagy. Azt képzeled erről a nőről, hogy jó neked vele, miközben nagyon is tapasztalod, hogy nem kellesz neki és olyan rosszul érzed magad, hogy "majd belehalsz". A szemednek és a fülednek higgy, ne a képzeletednek. Ennél a nőnél már csak az lenne rosszabb, aki szó szerint megölne. Elmész a legelső nővel aki szóba áll veled, azzal is jobban jársz. Nyisd már ki a szemed!
2015. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy mindennél jobban szeretem. Soha nem szerettem előtte így senkit. 4 hétig nem voltunk együtt, depressziós lettem és minden nap tökrészeg. Azt hittem belehalok. Úgy kerestem meg és könyörögtem vissza magam hozzá-
2015. aug. 13. 22:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Fú apám, őszinte leszek hozzád!

Ez a lány csak kihasznál, ha egyedül érzi magát ha ölelésre van szüksége megtalál, de marhára nem téged akar, ha az exe odaállítana egy gyűrűvel hozzátok az csapot papot otthagyna és szó nélkül lelépne tőled.


Persze ha ott akarnád hagyni biztos mondaná h jajj nagyon szeretlek nagyon kellesz nekem ami azt jelenti, hogy ha maga alatt van vagy rossz kedve van akkor kellesz neki meg ha viszket a pinája.


De, azért ez nincs mindig így nyugi, azért a többség képes tényleg szeretni a párját függetlenül attól h valakivel évekig volt azelőtt együtt.

2015. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Magad is tudod, hogy nincs mit szeretni ezen a nőn. A szerelembe vagy szerelmes, nem a nőbe.
2015. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pont ugyanazt csinálod, mint a nő. Futsz azután a szerelemnek vélt érzéssel a szívedben, akinek nem kellesz. Ne őt kritizáld, hanem csináld jobban, ha az olyan könnyű.. Te egy éve vagy vele, ő pedig 5,5-et töltött el az exével. Az első szerelem mindenkinek fáj, ha véget ér, és nem felejti el akkor sem, ha talál jobbat. El kell engedni, tanulni belőle, és keresni tovább az igazit.
2015. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Azt hittem belehalok"


Kutyanok a fszát hitted azt. Ne nyavarogj ilyenen, várd míg elfelejti az exét, mert így mindkettőtök élete elc*esződik.

2015. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De nem fogja elfelejteni. 1 éve velem, 1 évig szingli volt. Majdnem 2 év nem volt ehhez elég?
2015. aug. 13. 22:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Amig nem talalsz jobbat, addig lehetsz vele, de hosszu jovot ne tervezz.


Eletem elso szerelmevel 3 evig eltem egyutt de elmult a szerelem. Szakitottunk.


Aztan a kovetkezo baratnoje megkeresett, hogy mit csinaltam es hogyan, mert a csavo allandoan engem emleget es a csajnak igy pokolla tette az eletet.


A csaj okosabb volt es a csavot elhagyta. Azota a pasi talalt maganak egy masik not akivel boldog hazassagban el gyerekekkel stb.


Ha az ember elegge szereti onmagat, akkor tudja mi a jo neki, marmint onmaganak mire van szuksege.

Elsosorban tarts egy kis onismereti kutatast hogy megtudd mi az amit akarsz. Biztos hogy ez a no az, vagy csak van egy kialakult keped egy tokeletes norol akibe szerelmes vagy es probalod erre a mostani csajra ezt a szerepet raeroltetni?


A 3 eves pasi utan ujra szerelmes lettem, mint meg soha, de par honap utan elhagyott es en tobb mint egy evig sirtam utana es keptelen voltam mas kapcsolatba kezdeni. Lett volna kivel de ereztem en is hogy csak kinlodas lenne es hasonlitgatnam oket a masikhoz.


Aztan elmult, elkoltoztem es ujra szerelmes lettem, mint meg soha, es 9+ eve elek boldogan a mostanival. Remelem egyutt fogunk megoregedni, o is remeli, de nem altatjuk maguknak halivudi almokkal. Tudjuk ha a kapcsolat megszunik mukodni akkor elbucsuzunk, mert okosabbak/ertelmesebbek vagyunk annal, hogy az erzelmeink vezereljenek mindent. Amikor az erzelmek csak szenvedest okoznak, akkor ideje eszhez terni es valtoztatni! A baratnod nem fog valtozni, te nem tudod ot megvaltoztatni. Vagy onmagadon es az elvarasaidon valtoztatsz, vagy a helyzeten!

2015. aug. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!