Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ha egy lány elmegy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány elmegy egy fesztiválra, gondoltok olyanra, hogy biztos mindenkivel lefekszik ott?

Figyelt kérdés
Én soha nem csinálok ilyet mondjuk, csak nem tudom, van-e ilyen vélekedés, mert a pasikról van...
2015. aug. 14. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy alapból milyen a lány.
2015. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Na jó, ezt a soha nem csinálnék ilyet elég sok nő szájából hallottam már:)

Egyébként nem azt gondolom, hogy mindenkivel, de valszeg el fogják kalapálni.

2015. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát engem biztos nem, mert mindenkit elhajtok :DD
2015. aug. 14. 20:59
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Igen, ezt is mondták már:D
2015. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért, mert rib**cokat ismersz, még nem mindenki ilyen :)
2015. aug. 14. 21:03
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Téged is meg fognak farkalni, nyugodt lehetsz! Ott külföldiek is vannak ám, nekik ti magyar lányok első szóra szétteszitek a lábatokat.
2015. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem teszem szét senkinek, és nem is inni meg ismerkedni megyek, hanem koncertre.
2015. aug. 14. 21:09
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Én gondolok. Amikor meglátom a sound-on egy jó csajt odasúgom haveromnak hogy azon tuti átment már 13 pali egyszerre.
2015. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem teljesen, én arra gondolok, hogy minden külföldivel szétd*gatja magát.
2015. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első mondta jól, attól függ milyen alapból. Ha alapból egy nagypofájú, kihívóan öltözködő, r*ibiségre hajlamos csaj, akkor jó eséllyel ott sem fog nemet mondani egy kósza numerára. De amikor ott vagyok és szétnézek.. Már látni kapásból kik azok, akik ezt "űzik". Egyszerűen tagadni sem tudnák.

DE egyáltalán nem minden csaj ilyen. Mi se azért járunk barátnőinkkel ki fesztiválra, hogy szétdugassuk magunkat.. Nem vagyok se kapcarongy, se r*ibanc, se egyéb. Van tartásom, szórakozni megyek, nem b*aszni :)

Ha te is ilyen vagy, légy rá büszke, hogy nem fektet meg mindenki, és ne foglalkozz a sok negatív emberrel, akik anélkül, hogy ismernének, elítélnek és jobban tudják mit tennél, mint te magad! :)

2015. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!