Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ez taszítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ez taszítana benneteket, szakítanátok?

Figyelt kérdés

Én egy 22 éves, tapasztalatlan srác vagyok. Volt egy párkapcsolatom, ami nagyon nehézkesen működött, az okait most nem részletezném, és mindössze 1 alkalommal voltunk együtt. Így hát tapasztalatom az nem sok van.

Korábban különböző komplexusok miatt (súly, kinézet, pénisz méret) nem közeledtem senkihez, feleslegesnek tartottam. A súly és kinézet problémát úgy gondolom orvosoltam, rendszeresen sportolok és helyesen táplálkozom, az intim méretet illető problémám még megvan.

A tapasztalatlanság és a kisebb méret szakító vagy akár eleve taszító ok lenne?


2015. aug. 15. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mekkora a méreted? Én az ideális méretet 14-17 centinek tartom, mert azok minden pózban kényelmesek, nem irritálják a méhszájam.
2015. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A bizonytalanság, önbizalomhiány az, ami inkább taszító ok, a tapasztalatlanság egyértelműen nem (én is voltam szűz és ügyetlen, senki sem úgy születik, hogy mindenhez rögtön ért), a kis méret meg tapasztalattal összefüggésben orvosolható- minél többet használod, annál inkább tudod, hogyan kell JÓL használni :)


Nekem személy szerint volt már dolgom 12 és 22 centis, vékony és vastag (és mindezek közötti átmenetekkel) farokkal is. Állítom, hogy a méret önmagában semennyire sem befolyásolja az élményt, az viszont, hogy mennyire figyelsz a másikra, mennyire igazítod az aktuális igényeihez az eseményeket, nagyon is. És ez a kettő egyáltalán nem függ össze. Csak persze, senki sem hisz nekem, legalábbis a gyakorin nem, de hátha valakinek egyszer eljut az agyáig, ha sokszor mondogatom :D

2015. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat. Nos izgalmi állapottól függően 13,5-15 cm között van hosszban.

Igen erre már többen is felhívták a figyelmem, hogy ami igazán gátol az a bizonytalanság és a határozatlanság. A volt párom sajnos nem volt partner abban, hogy "együtt tanuljunk", ő sem volt még előttem senkivel. Amikor kényeztetni akartam, az volt a válasz hogy "ez neked miért jó?" Így hát össze zavarodtam teljesen.

2015. aug. 15. 22:42
 4/15 anonim ***** válasza:
A szexen dolgozni kell, hogy működjön. Nem mindig minden remek első alkalommal. De idővel ahogy összecsiszolódik egy pár, és mindkét félnek jó, akkor ha mini méreted van sem okoz gondod, hidd el. Azt pedig meg lehet oldani, hogy jó legyen, beszélni róla, próbálkozni, hogy működjön. Szóval nem, engem egyáltalán nem taszítana. Az én férjem a legelső alkalommal nem kelt fel. A következő pár alkalommal nem volt képes elmenni. Utána túl gyors volt. Utána pedig "bealudt" közben. Hát.. nem volt egy egyszerű eset mindent összehozni, hogy mindkettőnknek jó legyen, de sikerült. Ahogy említettem, a férjem már.
2015. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem is kicsi amúgy.. Ne parázz. A többi meg majd kialakul.

Előző voltam

2015. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A kisebbsegi erzesed gyozd le. Utana biztos lesz bnod. N
2015. aug. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Én nem értem,miért a f .szotokon problémáztok mindig?!Az első randin a nő belenyúl a gatyátokba?"jujj,bocs édes,nekem ez kicsi lesz, keresek nagyobbat"
2015. aug. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7: :D
2015. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha lefogytál és sportos vagy, ne hagyd, hogy a saját negatív gondolataid foglya legyél. Nem feltétlenül a méret miatt nem működött az előző kapcsolatod, hanem mert mindketten tapasztalatlanok voltatok, ebből ne vonj le rossz következtetéseket. Tanulj hivatásosoktól, szerezz önbizalmat és lesz barátnőd. a kis méret a 10-es és annál kisebb, a tied még megfelelő.
2015. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#7 Ezen jót nevettem. :D

#9 Most azért felesleges elmennie, hogy hivatásostól tanuljon, barátnő mellett is meglehet tanulni.


Kérdező a méreteddel semmi gond nincs pont átlagos.

Tapasztalatlansággal meg égegyadta a világon semmi gond nincs, hamar belelehet jönni, csak rajtad múlik. Csak a r.ibancok csinálnak problémát ebből, akiknek nincs szexkultúrájuk és csak fekszenek, mint egy fadarab. Bízz magadban és nem lesz semmi gond.

2015. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!