Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Hol van a határ a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hol van a határ a féltékenységben, mikor azt mondjátok, hogy ezt nem bírjátok és szakítanátok inkább?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

ellenőrizgetés és állandó kérdezősködés, vagy rám akaszkodás a féltékenység miatt...


22F

2015. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha más fiúkkal kacérkodik. Attól függetlenül is, hogy amúgy nem csalna meg. Én például egyszer ezért szakítottam. Azt gondolom ez egy normális ingerküszöb.
2015. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam valahol a nullánál, mivel elég rosszul tűröm, ha engem birtokolni óhajt valaki.


Nem mondom, hogy nem tolerálnám egy ideig az enyhe féltékenységet, mert hát nem várom, hogy aligismerten bízzon bennem, de mondjuk úgy pár hónap-félév után még mindig tapasztalnék ilyen jeleket, hát felkötném neki az útilaput.

Jelenetek, felkérdezés, meg kutakodás esetén viszont tökmindegy, mennyi ideig voltunk együtt - azonnal lapát. Azt semmikor, senkitől sem tolerálnám.

2015. aug. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!