Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszabb párkapcsolatnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb párkapcsolatnál kinél milyen problémák jelentkeztek, amik megviseltek benneteket vagy magát a kapcsolatot? 23N

Figyelt kérdés
Milyen téren voltak hiányosságaitok? Mi lett a vége?
2015. aug. 5. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem megfelelő alkalmazkodás egymáshoz,

Egymás anyja bele szól a kapcsolatba és a másik nem véd meg téged az anyjával szemben hanem úgy tesz ez a te és az anyja dolga.

Vonzalom kezd kihalni mert rá untok egymás testére.

2015. aug. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A makacsag a kapcsolatban. Nem tudtunk alkalmazkodni egymashoz.feltekenyseg.
2015. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez az én tapasztalatom ezért kezeld, szubjektíven. Más ertekrendszerbol adódó viták, otthonülő típus egy extrovertalttal együtt. Aprosagokon veszekedés, ami sokszor vérre megy. Sok ev után mar ismered a másik minden porcikajat egy friss hús könnyen megszedithet.
2015. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nos, mi számít neked hosszabbnak? Mi 5 éve vagyunk együtt, ami minket megviselt a külföldre költözés. Egyébként egy hosszabb kapcsolatban felmerül a féltékenység. Illetve sokan azt fogják írni neked hogy nem olyan szex, az intimitás mert megunjátok egymást én erre rácáfolok remek az intim életünk még mindig, sőt jobb mint az elején. Sokakat a hosszú kapcsolatban az elköteleződés megrémít és emiatt lépnek ki. Egy kapcsolat mindig kompromisszumokkal jár, és mindig tenni kell érte hogy működjön. Mi teszünk érte ezért sem unjuk meg egymást épp idén házasodunk :D Kellenek közös programok, de meg kell hagyni a külön szabadidőt is a másiknak. A milyen téren voltak hiányosságaitok? - Erre nem nagyon lehet válaszolni, nem viszi ki a szemetet :D nem vak és ránéz más lányra is :D ugyamár
2015. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi is 5 éve vagyunk együtt. Hiányosságom: Nem értékel, nem veszi figyelembe, mit teszek meg érte/értünk. Egy jó szava sincs. Leszar. Ez komoly hiányosság?
2015. aug. 5. 10:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 6 év után volt a szétrebbenés, ebből 4 év házasság.

A probléma az volt szerinte (feleség): nem törődöm vele, nem szeretem, nem segítek neki.

Ellenérvem: Szeretem, amit folyton ki is fejeztem, meg is mondtam (spontán kis ajándékok, alkalmanként, amikor eszembe jutott akkor gyertyás vacsi, testi törődés (masszázs, simogatás, csók, puszi), és szóban is megerősítettem, h mindennél fontosabb nekem).

Szerinte ez nem elég bizonyíték...

Részemről: Sohasem volt neki semmi elég jó, folyton sírt a szája, de megmondani sose tudta konkrétan mit szeretne, csak nyafogott, h nem jó neki.

Részemről: megpróbáltam nagyobb szabad mozgásteret adni neki (eljárt egyedül bulizni, barátnőzött, náluk aludt, nálunk aludtak, egész nap szabad volt, mert én pl. dolgoztam). Ez sem segített.

Illetve bármilyen kedvességgel próbáltam meglepni (kis csoki, fagyi, táska, ruha, ékszer, nyaralás, vacsora, akármi), az öröme nem tartott tovább 5 percnél. Utána visszasűllyedt az önsajnálatba. Orvosnál is volt (pszichológus, pszichiáter, minden. Szerintük nincs baja...pedig van érzelmi problémája a szüleivel, de sehogy nem bírtam értelmes beszélgetésre rábírni, hiába ültettem le a szüleihez. Amúgy a probléma nem a szülőkkel van, hanem az ő fejében, a gondolkodásmódjával. Beképzel baromságokat..).

Így egy csúnya válás lett a vége.

Amit ő szopott be jobban végül, mert keverte a szart rendesen, de mindenki látta, h nincs igaza.

2015. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vok:

Még annyi volt a baja, h én a napi 10-12h munka után nem végeztem el a házimunkát, miközben ő csak suliba járt. Mivel jó tanuló volt, ezért tanulnia sem kellett állandóan (hobbyjaira mindig jutott érdekes mód elég ideje). De elvárta, h én takarítsak, mosogassak, meg minden. Hozzátenném, h a kapcsolatunk elején megállapodtunk, h én leteszem az asztalra a megélhetést, ővé a háztartás (persze ettől függetlenül ha megkért, akkor besegítettem, de az sose volt neki elég jó). Mindezt megtetézte azzal, h a sex lényegében nem is volt. Amit szintén tűrtem, pedig én nagyon függő vagyok. De szerettem annyira, h még erről is lemondtam érte. Ő ezt sem értékelte.

2015. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, akkor sajnos tényleg komoly gondok voltak a párod fejében. Az én párom is besegít és kedveskedik és én értékelem őt :D Maradj meg ilyennek és hidd el találsz olyat aki hosszútávon értékelni fog.
2015. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!