Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi nőgyűlölő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi nőgyűlölő vélemeny ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Mi ennek az oka, hogy mindenkit egy kalap alá vesznek? Az ilyeneknek nincs anyja, vagy lánytestvére.
2015. aug. 16. 16:54
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
22%
Én ugyan nem. Lassan már a BMW se lesz nektek elég. Jöhet a Ferrari. Látom le is pontozol, gratulálok. Sok értelme van a nőknek a földön...
2015. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
34%

Pedig elírtad, az én barátomnak tényleg csak Ikarus busza van, jobb napokon egy ki kis rozsdás, ciril betűs metró. :DDD


Én nem pontoztalak le, szerintem vicces dolgokat írsz. :)

2015. aug. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
27%
Nem, ezek nem vicces dolgok, hanem tények mert ez az IGAZSÁG. Nyugodtan le pontozhat bárki, attól ez még így marad! :)
2015. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos ilyenek a nők.. kapzsi pénzleső lények.. vagy sok pénz kell vagy Brad Pitt-nek kell lenned. Amúgy nem kellesz a nőknek. Persze ha sok pénzed van akkor egy dagadt undoritó 60 éves ősz tag is lehetsz (andy vajna) és akkor is bálványoznak a nők meg szopkodják a lankadt brédet. :)
2015. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
26%
Tessék, én mondtam! :) Persze őt is le kell pontoznotok mert kimondja az igazat, mint én.
2015. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
48%
Ismét fáj az igazság a csurváknak.. :)
2015. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
37%

Persze, hogy fáj...:) De itt az újabb igazság, hogy minden nő kur*a: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..


Sok pénzt kap apucitól a 18 éves srác, már rögtön a farkára cuppan egy 24 éves. Tényleg ennyire kell a pénz riban*ok?:) Nekem ne mondja senki, hogy van kivétel. NINCS. Mégis milyen példa kell még, ha ez nem elég? :)

2015. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
35%

Pénz , pénz ,pénz ez kell a nőknek.

Kivéve ha egy jóképű pasi vagy jó genetikával.


A többi ember eláshatja magát.

2015. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Megnézed a 25-öst és találsz is egy megkeseredett lánykát, aki gyűlölködve másban a keresi a hibát, de nem néz magába!
2015. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Kérlekszépen azért, mert ez egy ilyen izé... "problémás" oldal.

És hát a nőkkel sok probléma szok lenni.


Nomeg persze a férfiakkal is, tehát ide írkál egy csomó férfigyűlölő is.

2015. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!