Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi nőgyűlölő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi nőgyűlölő errefelé?

Figyelt kérdés

Amikor megmondtam, hogy a barátom államilag támogatott albérletben lakik, és én is ott vele, megkaptam, hogy ingyenélő kis k. vagyok, amiért nem fizetek neki azért a lakásért, ahol ő ingyen lakik.

Meg hogy találkozni szeretnék egy sráccal barátilag, nem kettesben, de a barátom nélkül, akkor mindjárt mindenki, hogy büdös k., ez magcsalás, ők már úgy vágnák ki egy ilyen nő holmiját az utcára, hogy pislogni nem lenne ideje. Meg hogy sosem lesz egyenjogúság.


Miért kell gyűlölni, ártottam én nektek?


2015. jún. 24. 10:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd a fenébe őket, egy részük frusztrált agglegény, akit elkerülnek a nők (a viselkedésükből kiindulva nem meglepő, miért), másik részük csak trollkodik.
2015. jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
43%

Mindenhol ennyi van, szerintem joggal, na mindegy.

Nem látom, hogy te pont bármi rosszat tettél volna.

2015. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
68%

Az utóbbi években észrevettem, hogy nincs sima nőgyűlölet, hanem embergyűlölet van unblock.

Rettenetes lények ezek.

2015. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
74%
Nem, ezek tök természetes dolgok. Akik ilyeneket mondanak, azok már megkeseredett emberek. Ugyanakkor a tartós sikertelenség nem vezet nőgyűlölethez okvetlenül, hiszen én elfogadó vagyok még úgy is, hogy soha még csak randim sem volt.
2015. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
21%
Engem itt a legelfogultabb nőgyűlölőként ismernek, mégsem írtam sehol, hogy léhűtő ribi lennél.
2015. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%

Tudod, amiről csak álmodozhatsz, de nem kaphatod meg, azt egy idő után elkezded gyűlölni, és ezzel együtt azokat is, akiknek sikerült, ami neked nem.

Ebből ered a nőgyűlölet.

Saját sikertelenségükért hibáztatnak másokat, és magyarázzák bele, hogy "mer csak a pénz számít, meg a kocsi, meg legyél kigyúrva, különben a köc$ög felszínes nők átnéznek rajtad"...

Sokkal egyszerűbb ezzel takarózni, mint beismerni, hogy a hiba nem itt keresendő...

2015. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
86%
6: Hja, ha kívülről néznek egy kapcsolatot, az sem derül ki, hogy a nőé a kocsi és a ház.:)
2015. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
74%
Saját példámból kiindulva: a sok visszautasítás és megalázás miatt. Rosszul esik az embernek, ha sorozatosan megaláznak, úgy hogy nem is ismernek. Az ember nem kap még egy ölelést se, nem hogy csókot, akkor megváltozik egy idő után a személyisége. Tudnék írni rengeteg dolgot, de őszintén szólva nem sok kedvem van hozzá, mert itt úgy is én leszek a rossz ember.
2015. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
13%
valaki azért nőgyűlölő mert le írja az igazságot? meg hogy milyen dolgok érik az életben? gratulálok! ti nem úgyan azt csináljátok hogy minden ffi egy szemét csak a sexre hajt papapapppaaapa!
2015. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%

Kedves papkka vagy mustafa kalifa nekem oly mind1...


Nem. Vannak ilyen "férfiak", de a nők általában leírják a KONKRÉT SZTORIT, a szóban forgó pasiról a véleményt, hogy a Pista mekkora egy bunkó, és annyi.


Ellentétben a magadfajta, fürdős kurwa módjára viselkedő hisztigépekkel, akik átfogóan nyüglődnek a NŐKRŐL. Nem a Giziről, nem a Mariról, vagy a szomszéd csajról.

Az ÖSSZESRŐL. Cifrábbnál cifrább minősítéssel. Az már nőgyűlölet. Amit a kisebbségi komplexusotok szül.

Lehet kozmetikázni, csak teljesen fölösleges. Attól még a lényegen nem változtat.

2015. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!