Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az ilyen?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival egy internetes társkeresőn. Ő már közelíti a 30-at, én 23 éves vagyok. Amikor a netes társkeresőn szimpatikusnak találtuk egymást, utána a beszélgetést Facebookon folytattuk.

Azt állította hogy én olyan szép, cuki, aranyos vagyok, és hogy nagyon szimpatikusnak talál, szinte a neten bókolt nekem. Megjegyzést tett a beszédemre, mert szerinte nyelvjárással beszélek, de azt mondta nem azért mondta mert meg akart volna sérteni. Ekkor telefonon beszéltünk.

Majd amikor felvetődött a személyes találkozó, akkor azt írta hogy nem vagyok képes annyit megtenni érte hogy én utazzak ő hozzá. Akkor írtam rendben nem baj ha nem akar utazni, de akkor véget is ért az ismerkedésünk. Utána bocsánatot kért és azt mondta még is elutazik hozzám, mert szimpatikusnak talál. Tudta hogy több km-t is utaznia kell ha találkozunk, nem volt előtte titok hol lakom. Találkoztunk de be sem mutatkozott volna. Azt mondta miért, amikor neten már láttuk egymást. Nekem nem nyerte el a tetszésem, de gondoltam hátha később változik róla a véleményem, ennek ellenére én kedves voltam hozzá. Utána egy fél óra múlva bevágta hogy neki mennie kell a hamarabbi busszal, mert amúgy is neki még mennie kell a haverokkal sörözni. Na ezután már nem voltam hozzá kedves, kimutattam hogy számomra unszimpatikus. Megakart csókolni miután ezt mondta, de nem hagytam tudtam hogy ennek nem lesz folytatása. Ahhoz képest a neten hogy bókolt nekem hogy milyen szép, cuki, aranyos vagyok, ahhoz képest személyes találkozón, egy szép szót nem mondott rám.


2015. aug. 17. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
30 eves kora ellenere eleg eretlen es szanalmas viselkedes. En 25 leszek, ha gondolod irj, szivesen megismernelek. :)
2015. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen férfi az ilyen? Hát ilyen. Ez nem jött össze,sanszos,hogy te se nyerted el a tetszését,különben nem jött volna a kifogással,és a korábbi busszal. Jól tetted,hogy hanyagoltad.
2015. aug. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát biztos én se nyertem el a tetszését, de utána még is elvárta hogy ott maradjak még vele a buszt várni.
2015. aug. 17. 10:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen? Felejtős.

Van aki csak itt nagylegény, az életben meg se bemutatkozás,se semmi.

2015. aug. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont azon csodálkoztam hogy az interneten mennyivel másabb volt. A jópofizásnak, bókolásnak, kedvességnek nyoma volt a találkozón, mint amit neten mutatott.
2015. aug. 17. 10:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem találkoztatok valami középre eső városkába?
2015. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak fura frgurák. Mi nem olyan régen városban bóklászva találkoztunk egy nagyon aranyos lánnyal, aki randira igyekezett, és eltévedt, a Dunát kereste.

Aztán kb fél óra múlva megint összefutottunk vele a Jászainál, és szegényke szomorúan mesélte, hogy ugyan megtalálták egymást, de a srác azonmód le is lépett, előadva valami zavaros történetet arról, hogy lehet aznap este meg akarják verni az öccsét, és mennie kell, és csak azért bejött Kőbányáról, hogy ezt elmondja neki.


Na ez most vagy nagyon jó fej, mert szakított erre időt, ha nem tudta másképp értesíteni a lányt - vagy nagyon hülye lekoptatós duma. Ha utóbbi, akkor jó nagy marha volt a srác, mert a lány igazán csinos és kedves volt :)


Szóval látod kérdező, vannak fura emberek. Felejtsd el, jön majd sokkal értelmesebb is :)

2015. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!