Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-as pasik még mindig leginkább a külsőt veszik figyelembe, vagy már inkább komolyabban gondolkodnak, és a belsőt fontosabbnak tartják?

Figyelt kérdés
Persze felteszem utóbbi esetben is számít a külső, csak mondjuk jóval kevésbé. Vagy hogy van ez?

2015. aug. 17. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
külső megfog, a belső megtart.
2015. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
"még mindig"? Én 24 évesem sem a külsőre megyek... Nem kéne általánosítani! Aki meg olyan, az 30 évesen a külsődet nézi, de még 40 évesen is! Ez személyiség és nem korfüggő!
2015. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Minden korosztályban a külső dominál, mivel abból megállapízod, hogy szimpatikus-e vagy sem. Ez kamu és ócska szöveg, hogy a külső nem lényeg, nem igazán számít. Pedig az számít igazán, utána persze fordul a kocka,de ehhez jól kell már ismerni az illetőt.
2015. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

3-massal értek egyet.

Legelőször egy embernek a külsejét látod meg , az által döntöd el , hogy mit szeretnél. (kivéve ha már évek óta ismered)

2015. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen NINCS,hogy a belsőt tartja fontosabbnak. Külső is kell hozzá, nekem volt egy lány ismerősöm akit bírtam, mert megbízható volt és kedves, de azt nem tudtam volna elképzelni,hogy megcsókoljam. Szóval kell egy bizonyos vonzalom ahhoz,hogy érdekelni kezdjen a belseje is.
2015. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5: Szintén zenész szóról szóra!
2015. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A 60 éves nőrokonomnak is fontos a külső.
2015. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem, mit mondtok, én sem arra gondoltam, hogy egy nagyon rendes, de bányarémmel simán összejönnének :) Csak hogy pl fiatalabb korban az ember hajlamosabb a külső alapján ítélni, és nem adni esélyt a belsőnek. Mondjuk ha egy külsőre teljesen átlagos csajról van szó akin mondjuk van egy kevéske felesleg, de pl az illetőnek a vékonyabbak jönnek be, akkor esetleg ad-e esélyt neki, ha amúgy személyiségre szimpatikusnak találja?
2015. aug. 17. 22:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, ad esélyt, de nem feltételéül a férfi fog nyitni ilyen téren.
2015. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem korfüggő, hanem személyiség. Vannak pasik, akik 20 évesen sem csak a külsőre mennek.....és sok 30-as, 40-es pasi csak a külsőre megy....
2015. aug. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!