Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják (legtöbben)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják (legtöbben) fontosabbnak a barátságot, mint a párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Oké,hogy az is nagyon fontos, meg nem szabad elhanyagolni a barátságot semmiért, na de az elgondolkodtatott,hogy sokan többre és fontosabbnak tartják a szerelemnél, a párkapcsolatnál.

Tény és való,hogy egy-egy szakításnál vagy más problémánál általában mellettünk vannak ez ellen semmi kifogásom.

De vegyük azt,hogy az ember megtalálta élete nagy szerelmét,aki viszont szereti, leélnék együtt az életüket, mégis előbbrehelyezik a barátokat, sőt rengeteg olyanról hallottam,ahol inkább választottak egy barátot és eldobták a szerelmet.

Holott,ha belegondolunk, nem a párod az,aki mindig melletted áll? Aki támogat,akivel közös erővel építitek a jövőt, akivel megosztod mindened, minden örömöd,bajod,családod lesz, gyerekeid, ápol ha beteg vagy, vigasztal, segít,szerelmeskedtek...mégis ennél többet érne egy barát, aki lehet egy ideig melletted van, de adódik egy jó lehetőség és elköltözik- mert ugyebár senki nem maradna,csak mert egy barátja is marad-és aztán meg hoppon maradnál?

Miért van ez, és ti hogyan látjátok?


2015. jún. 24. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy igaz barátot nagyon nehéz találni ebben a mai világban, ahogyan megfelelő párt is, szóval szerintem általában egyiket sem kéne előrébb helyezni a másiknál.Persze, hogyha olyan a helyzet, hogy ezt megkívánja akkor mást nem tudunk tenni, de ez nem azt jelenti, hogy a másiknak hátat kell fordítani...:D
2015. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert manapság sajnos nagyon ritka az olyan jól működő párkapcsolat, amiről írsz...:/ Bár nyilván az lenne az ideális. A legtöbben szakítanak/elválnak, egy igazi barát viszont mindig igazi barát marad.
2015. jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

nem :D...a haverokra rábíznék bármit akár az életem is, a csajaimra egy üres gyufás dobozt se nagyon bíztam volna..nem beszélve arról hogy messze többet tettek már az életben a haverok


életem nagy szerelmében meg nem hiszek ja de én vagyok.

2015. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De pl azok, akik eldobják a kapcsolatot miatta,honnan tudják,hogy nem volt igazi az a szerelem, és aztán ha az az igaz barát meg elköltözik, és már csak telefonon tartják a kapcsolatot,vagy egyszer egy évben találkoznak...akkor meg egyedül marad inkább?
2015. jún. 24. 23:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert nem igazi társai egymásnak.

Esetleg még az lehet, hogy nagyon friss a kapcsolat, a barátokkal régebbi és bizalmasabb.

2015. jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ddevastator igazán nagyon sajnálom,hogy nem volt részed még igazi,tiszta párkapcsolatban.
2015. jún. 24. 23:08
 7/11 anonim ***** válasza:

a testük kárpótolt fiam,és az amit tudott némelyik :,D ejha.


egyébként meg a barátok oda álltak akár mikor,egy nőtől sokat nem is vártam soha.Igaz nekem nincs is szükségem támogatásra mindent magam teszek.senkitől semmi nem kell.


ezért azt is hiszik rólam h nincsenek érzéseim,szóval lesz***rom ki ért meg meg ki nem,tárgytalan.


csak azt tudom ki az aki megbízható,és azok a barátok inkább.Ennyi a lényege.



de látom téged kifúrtak a haverok.....:D

2015. jún. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, vannak igazi barátaim, sőt, a mondhatni a testvéreimként tekintettem rájuk. Aztán szépen mind szarban hagytak, átvertek, egyedül a párom tartott ki mellettem végig a legnehezebb időkben is.

Úgyhogy nekem nem is kérdés.

2015. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam nincs ilyen rangsor, a barátok IS fontosak és a párkapcsolat IS fontos.

Amúgy szerintem olyan nincs, hogy valaki egy barát miatt hagyja el a párját. Ez csak valami idióta kifogás, más állhat ott a háttérben... nem lehet valami stabil, tartalmas kapcsolat az ilyen.

2015. jún. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 PearlDiver ***** válasza:

Melyik a jobb, egy sportkocsi vagy egy kisteherautó?

Nyilván nincs értelme összehasonlítani, pedig mindkettővel közlekedsz.

Ilyen a barátság meg a szerelem is. Egy aránylag kiegyensúlyozott életbe mindkettő bele kell, hogy férjen. Felesleges drámázásnak tartom, ha valaki azon kezd problémázni, ha a párja túl sokat van a barátaival, vagy fordítva. Mindenki azt a közeget keresi, ahol jól érzi magát, és ha valakit elhanyagol, annak oka van, amit fel lehet ismerni, és lehet rajta dolgozni. Már persze ha megéri, különben el kell engedni :-)

2015. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!