Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-as pasik még mindig leginkább a külsőt veszik figyelembe, vagy már inkább komolyabban gondolkodnak, és a belsőt fontosabbnak tartják?

Figyelt kérdés
Persze felteszem utóbbi esetben is számít a külső, csak mondjuk jóval kevésbé. Vagy hogy van ez?

2015. aug. 17. 22:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy valamivel növekszik a rugalmasságunk a téren, de nem annyit, amennyire az illető hölgyeknek szükségük lenne.

A külső fontos, ezzel nem tudsz mit tenni és ha valaki olyannal randizunk, aki nem kifejezetten az esetünk, sztem érezni fogod a viselkedésünkön.

Magyarul ha át van adva az irányítás, nem vagyunk kezdeményezők, sem simulékonyak, nem akarunk megnevettetni, akkor már a 'póttétel fázisban' vagy és leginkább tőled várjuk a helyzet megmentését.

Ez általában a végét is jelenti annak az ismerkedésnek, mert kevés nő egója engedi meg, hogy ő teperjen, ha nem egy szuperhím áll vele szemben.

2015. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mindegy hány éves, a pasinak csak a külső számít. Nevetséges, hogy mennyi bókot kapok csak azért, mert jól nézek ki. Úgy értem már a külsőm alapján egyből előadják, hogy milyen kedves, aranyos, őszinte lány vagyok. És igazából én ezért mélységesen megvetem őket. De nem baj, csak jóképű férfiakkal kezdek, akik kényeztetnek legalább, ha már sok eszük nincs. Nem jönnék össze szemüveges idióta 20 éves gyökér srácokkal, akik bár azt állítják ők különbek és minden nő ribi, de valójában ők is csak a szexre mennek, persze adni nem adnának semmit... szóval ez van, ezt is ki kell használni :)

19l

2015. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A pénztárca megfog, a kereset el(meg)tart. :D
2015. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!