Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találjam meg a számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjam meg a számomra tökéletes férfit?

Figyelt kérdés
Olyan férfira vágyom aki külsőre tökéletesen megfelel, meg belső tulajdonságokban is. Hol ismerkedjek? Régen annyival könnyebb volt pl. a chat.hu oldalon. Most hol vannak az ilyen pasik? A társkeresőn csak olyanokkal ismerkedtem, akik nagyon leharcoltak voltak, és ezt nem bántásból írom. Vagy csak nem volt szerencsém.
2015. aug. 18. 17:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
Tökéletes férfi, sőt tökéletes ember nem létezik. Ismerkedni itt is lehet, ha valóban azt szeretne valaki, ki tudja, hogy nem akad-e valaki, aki a közelben lakik. A társkereső oldalakat sem kell szerintem feladni, mert te nő vagy.
2015. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
74%
Mármint a nőknek sokkal könnyebb a dolguk a társkereső oldalakon, emiatt ne add fel azt sem.
2015. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Elmondanám, hogy nem könnyű egyáltalán. Olyan emberek írnak, hogy elképesztő.
2015. aug. 18. 17:27
 4/28 anonim ***** válasza:
92%

persze a pasik mind leharcoltak, te viszont gyönyörű vagy, sportos, belső tulajdonságaid halványítják csak el a külsőeket...


nem lehet, hogy te sem vagy már az ami régen?

2015. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%
Hát nem tudom, akkor vagy nincsen szerencséd, vagy esetleg nagyok az igényeid. Ezt így nem lehet megmondani. De ha ennyire nem megy, akkor te is írhatsz nekik, akit kiszemelsz magadnak. Nincsen az megírva, nem olyan világot élünk már, hogy csak a férfiak kezdeményezhetnek. Szerintem sokkal nagyobb eséllyel fog válaszolni vagy ismerkedni egy férfi, ha egy nő ír nekik, mint fordítva, hogy a férfiak hiábavalóan írják a leveleket, jellemző, hogy még csak válaszra sem méltatják őket.
2015. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
48%
Elképesztő, hogy nem mindenki jóképű és izmos.
2015. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Én pont olyan vagyok mint régen, sőt még jobban nézzek ki. Ezért nem értem.
2015. aug. 18. 17:37
 8/28 anonim ***** válasza:
69%
tökéletes férfi csak a címlapon meg a reklámokban léteznek! tökéletes ember nincs!
2015. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
59%
Az történt, hogy ha az ország színvonala rosszabb, az emberek is rosszabbak lesznek.
2015. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

gyere chat.hu-ra ott megtalálsz :)


privibe ha szeretnéd megírom a chat felhasználó nevem :)

2015. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!