Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Semmi életkedvem nincs. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi életkedvem nincs. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek. 24 éves lányként elmondhatom magamról hogy nem kellek egy fiúnak sem. Nem volt még egy normális párkapcsolatom sem. Csak fiúk randiztak velem rövidebb ideig és ennyi. Csak csókolózni csókolóztunk, több soha nem történt. Csendes, visszahúzódó ember vagyok, de ha valakivel közeli viszonyban vagyok, akkor egyáltalán nem vagyok az. Azon gondolkodtam vajon mi lehet bennem a hiba hogy taszítom az embereket. Vajon az hogy túl hamar megbízom emberekben, túl naiv vagyok és pofára esek? Ugyanis ha egy fiú azt mondja rám hogy kedves, szép és szimpatikus vagyok neki internetes társkereséskor, akkor én ezt is elhiszem pedig tudom nem lenne szabad. A sok csalódás miatt már nincs is kedvem kimozdulni itthonról, nincs kedvem semmihez, depressziós vagyok. :(
2015. aug. 19. 12:12
 1/6 datass ***** válasza:

Az a baj kedves kérdező hogy ez túl kevés információ rólad.

Ha gondolod írd le privátban egy konkrét esetet hogy miért is hagyott ott egyik-másik illető.

2015. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hát éppen ez az hogy nem magyarázták meg, de szerintem én is hibás vagyok annyiban hogy túl hamar közel engedem őket magamhoz.
2015. aug. 19. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne kelléket keress ahhoz, hogy elmondhasd, van kapcsolatod. Tessék megismerni önmagad, ki vagy, mik a vágyaid, emberismeret, hogy lásd, ki milyen, tudd, mit akarsz, kivel éreznéd jól magad (bárki nem lesz jó, akkor folyton ugyanabba a gödörbe fogsz belelépni), tanulj meg egyedül is boldognak lenni, ne egy kapcsolattól várd azt, hogy egésszé tegyen, te egyedül is egésznek kell, hogy érezd magad, legyen egy egészséges önértékelésed.

Aztán majd rátalálsz arra is, aki nem csak kelléknek kell majd egy kapcsolathoz, hanem őt akarod.

2015. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
#4 jól mondja. Másrészt nem az a baj, hogy közel engeded, hanem az, hogy esetleg nem jól választasz.
2015. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TallandThin Boy ***** válasza:
Előnyös lenne, ha nem adnád fel, mert akkor tényleg nem sok minden lesz az életedben.
2015. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
Én detto ugyan ez vagyok csak férfiben. Ha rájöttél mi a megoldás szólj...:)
2015. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!