Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék ha már kivénhedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha már kivénhedt vénkisasszony maradtam 24 évesen, aki nem kell már a kutyának sem? Mindegy lenne ha nem is léteznék

Figyelt kérdés
Ez szó szerint így van. Nem kellek egy fiúnak sem, sőt mi több hetek után lekoptatnak. Pedig nem hinném hogy olyan rossz ember lennék, nem akaszkodom senkire, megértő vagyok, nem lógok a másik nyakán állandóan még is ez történik velem. A külsőmmel nincsenek gondok, hiszen nem a külsőm miatt hagynak el, ha a külsőm nem tetszett volna nekik, akkor nem is hívtak volna randizni sem. Ezt a gyengébb elméjűek kedvéért jegyzem meg.
2015. júl. 10. 20:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
nem bírják a jellemedet
2015. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Még azt is hozzátenném hogy olyan gáz vagyok hogy a szexig sem sikerült eljutnom egyikkel sem, de meg sem említettek, de amúgy egy pár hét után én se adnám be a derekam.
2015. júl. 10. 20:49
 3/28 A kérdező kommentje:
Lehet a jellememet nem bírják, de még csak nem is vagyok veszekedős ilyesmi, de ettől függetlenül lehetek visszataszító.
2015. júl. 10. 20:50
 4/28 anonim ***** válasza:
0%

privát áradat 3. 2. 1. :)


Ne görcsölj rá, minden jön majd ha jönni e kell, vagy nem.

Kapcsolaton kívül, vannak más hasznos, és jó dolgok is az életben. Keress egy hobbit, kösd le magad. :)


20/f

2015. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Mert a hobbi fog elvenni feleségül, vele fogok összeházasodni. Ezek egyáltalán nem vigasztalnak.
2015. júl. 10. 20:51
 6/28 anonim ***** válasza:
Nem a hobbi fog elvenni, de legalább nem itt sírsz hanem azzal foglalkozol! :)
2015. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Noren1989 ***** válasza:
76%

Akkor mesélj magadról talán még egy kicsit, ez így eléggé minimálinfo...Miért dobnak ki, milyen visszajelzések voltak?

25/F

2015. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Nem tehetsz semmit. Ez vagy te.

Majd 5-10 év múlva megváltozol.

2015. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Egy esetnél semmilyen visszajelzés nem volt, találkoztunk jól elvoltunk, de még utána beszéltünk telefonon másnap utána meg már furcsa mód elérhetetlen volt. Egy másik alkalommal meg én dobtam egy fiút mert fel se vállalt a szülei előtt, ill. akkor kellett vele találkoznom, amikor csak ő akart. Egy másik fiúval pedig randiztam két hétig, bevallottam neki hogy én még senkivel nem feküdtem le, utána meg facebookon megírta hogy nem akar tőlem semmit, meg hogy én túl jó vagyok hozzá.
2015. júl. 10. 21:00
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

Háát nekem személy szerint ha tényleg ez mind így is van ahogy írod magadról, akkor nekem azért nem kéne mert:

- vagy mégsem tetszik és csak egy tündér vagyok és nem akarom megbántani ergo hülye vagyok m,ert randizom vele.

- vagy nem dolgozik és azt várja h eltartsam a 2 szép szeméért

- vagy egy házirib**anc

- vagy mert még soha az életében egy paradicsomot nem vágott össze

- vagy mert kegyetlenül hisztis és akaratos és mindenben csak magának ad igazat

2015. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!