Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők magukat is becsapják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők magukat is becsapják azzal, ha azt mondják normális férfit keresnek, vagy csak más előtt próbálnak ezzel jó színben feltűnni?

Figyelt kérdés

2015. aug. 19. 23:41
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
16%
Más előtt próbálják magukat kedvezőbb színben feltüntetni. Képmutatás, semmi több.
2015. aug. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
11%
ma 00:19 így van
2015. aug. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
21%
szerintem sokan azért magukat is becsapják ezzel a szöveggel
2015. aug. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
82%

Semmi szükségem arra, hogy más előtt jobb színben tüntessem fel magam. Én tudom, hogy számomra mit takar a normális férfi kifejezés, tudom milyen pasira vágyok és ezt nem dörgölőm mindenki orra alá, hogy "Látod, én normális pasira vágyok". Ha kérdezik hát elmondom, ha nem, hát akkor megmarad magamnak.

Itt akkor látom egy nőtől, hogy ő normális srácot szeretne, mikor megkérdezik tőle vagy mikor épp letámadják, hogy ő is csak egy pénzéhes, felszínes liba, hiába mond bármit is.

Sok nőnél a normális kifejezés nem a pénzzel, izommal, tökéletes arccal egyenlő.

2015. aug. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
37%

Valószínűleg tényleg azt keresnek, csak nem találnak.

Na persze kinek mi a normális. Én a magam részéről pejoratív értelemben használom a szót, figyelembe véve, hogy a társadalom többsége mit is tekint normálisnak.

2015. aug. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
33%
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh mármegintegyilyenkérdés...
2015. aug. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
25%

Én nem értem a kérdést. Ti értitek, mit szeretne megtudni kérdező?

"a nők azt mondják, normális férfit keresnek" - ennek a mondatnak nincsen számomra információtartalma. Van olyan szitu, amiben nők ezt a mondatot mondják?:-o És az mit jelent akkor?

2015. aug. 20. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
22%

#17 ezt olyan helyzetben tudom elképzelni, amikor beszélgetnek valami elkeseredett férfival, aki oda próbál kilyukadni (akár viccelődve), hogy a nők mindig a bunkókba szeretnek bele.

Esetleg a kérdező is volt már egy ilyen beszélgetés egyik résztvevője, és onnan merítette az ötletet.

2015. aug. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező elvtárs, kevered az átlagosat a normálissal. A normális definíciója egyénenként eltérő, míg az átlagos egy adott közösség legelterjedtebb tulajdonságaival bírót jelent. Amúgy meg nem újdonság, hogy az emberek álszenteskednek, a legtöbbünk ilyen, nemre, korra és ideológiára való tekintet nélkül, én is, te is, sőt gyakorlatilag mindenki, az viszont más kérés, hogy ki és hogyan kezeli ezt, részemről nem okoz problémát bevallani, hogy a külsőségek vonzanak elsősorban, ellenben sokak inkább behazudják a jól ismert és hasonlóképp elcsépelt "nekem a belső értékek a fontosak" közhelyet, csak azt nem veszik észre, hogy olyan hangosan prédikálják a vizet, hogy közben a fülükön folyik ki a bor.
2015. aug. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
25%

18: Hát ez csak feltételezés, méghozzá elég összetett.

Én nem vagyok ilyen kombinatív, és nem vállalkozom olyasminek a megválaszolására, ami nincs is megkérdezve.:)

Majd pontosít a kérdező.

2015. aug. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!