Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha úgymond tartok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha úgymond tartok a lányoktól, mert csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Nem szívesen mutatkozok ismeretlen lányok előtt, ha mégis nem merek rájuk nézni, beszélgetni egyáltalán nem akarok velük, mert mindig attól tartok, hogy csak kinevetnek, kicsúfolnak a kinézetem miatt, ha nem is előttem, akkor a hátam mögött és kínosnak érzem. Csak akkor vagyok közvetlenebb velük ha valahogy megbizonyosodok arról, hogy nem úgy tekintenek rám, mint a cikizni való ronda srácra.
2015. aug. 19. 11:24
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
És már sajnos 22 éves vagyok.
2015. aug. 19. 11:26
 2/29 anonim ***** válasza:
Amíg te így nézel magadra addig ne várj mástól se mást... Nyugodtan próbálj meg beszélni lányokkal, így legalább hamar megtudod ki a kukába való és ki nem :) Na sok sikert.
2015. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

legbelűl senki se biztos benne hogy bejön e a másiknak,az embereknek más a szép..

Nekem mindig Cher tetszett,sokak szerint ronda

2015. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy eltérő az emberek ízlése, de ahogy észreveszem a korosztályomban a hasonló kinézetű és viselkedésű fiúk érnek el sikereket. Akik jóképűek, helyesek, kisportoltak, divatosan és márkásan öltözködnek, magabiztosak, nagyszájúak, kissé beképzeltek, bátrak stb. stb. A lányok 70-80%a erre vevő szerintem és az nagyon sok, nagyobb az esélye, hogy ilyenbe botlok bele és nehezen bírom az elutasítást, főleg azokon a módokon, ahogy ők szoktak. Az a kevés lány, aki nem annyira megy ezekre a tulajdonságokra, általában mind foglaltak, de ha nem, valahogy nekik sem jövök be.
2015. aug. 19. 11:36
 5/29 anonim ***** válasza:
persze amikor még fiatal volt Cher nem idősen:D
2015. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Hiába sportol valaki ha attól nem lesz helyesebb,max.jobb lesz a teste,és nem is a ruházat teszi széppé,aki tényleg szép az szép így is úgy is ,mint mondtam nincs olyan hogy ronda vagy
2015. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

AZért írtam, hogy helyes ÉS sportos ÉS jól öltözött. Ezek mindegyike nagyon fontos manapság a lányoknak, ha valamelyik nincs meg, az már nagy hátrány.

És a helyes arc is akkor mutatkozik meg igazán, ha valaki egészséges, sportos. Mert az elhízás következtében kerek, tokás arca lesz az illetőnek, ha pedig sovány, vékony, akkor beesett, kissé megnyúlt, sápadt, és máris nem olyan vonzó.

2015. aug. 19. 11:42
 8/29 anonim ***** válasza:

Ha normálisan is néznél ki, akkor is tarthatnál a lányoktól, mert neki az az elsődleges céljuk, hogy amortizálják a férfiak egóját. Tök mindegy, milyenek, lefikázzák mindegyiket. Ha mégsem, akkor megszólalt náluk a kémia, de persze azt is akarják leplezni, mert "ciki"

Vágj vissza úgy, hogy ugyanúgy bántod őket, ha így reagálnak, ha meg nem, akkor találtál egy ritka, és értelmes, értékes lányt.

2015. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Vékonyság az azért baj mert,én mondjuk nehezen tudok hízni (nagyon nehezen) szóval futhatok,úszhatok ,ugrálhatok,tornázhatok,nem hatott ,most úgye jön az hogy talán (valami betegségem van) mert ennek oka lehet ez is.

Sok ember nem tud megfelelni bármit tesz

2015. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Én is nagyon nehezen hízok, mostanra már sikerült egy olyan tartományba érnem, ami normál súlynak számít. Nem lehet megfelelni, ezért is jobb az óvatosság. Persze az sem mindegy minek kell megfelelni, magasak az igények, ezért nem lehet.


Az pedig hülyeség, hogy minden fiút fikáznak, egy helyes izmos srácot sosem hallottam, hogy fikáztak volna, ha csak nem volt kivételes bunkó paraszt velük. De akkor is csak addig haragudnak rá, amíg az újra ki nem kezd velük.

2015. aug. 19. 11:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!