Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleosok! Mikor elkezdtétek a...

Paleosok! Mikor elkezdtétek a paleot, utána kb mennyi idő múlva láttatok javulást a bőrötökön? Szebb lett?

Figyelt kérdés
5. napja paleozom. A pattanásaim miatt kezdtem el, abban a reményben,hogy kitisztul az arcom,és szép lesz a bőröm. Aki tapasztalta,hogy paleotol szebb lett a bőre/elmúltak a pattanásai kb. mennyi idő után??
2014. aug. 5. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Dehogy javul, inkább még több pattanás lesz.
2014. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőleg minden nap kérdezd meg, hátha a 10. napra varázsütésre kisimul a bőröd. :)

Ennyi idő alatt még ha minden rendben lenne, akkor sem regenerálódna a bőröd. Én nem paleózom, de sokkal tisztábban étkezem, és egy ideje egyáltalán nincs pattanásom. Nekem ráadásul mindig a seggemen voltak. :) Hónapot óta nincs egy sem, de emlékeim szerint az első pár hónapban még időnként előjött a probléma.

Egy életmódváltás soha nem hoz egy hét alatt eredményt, időbe telik, mire helyreállnak a test funkciói. A helytelen táplálkozás évek alatt okoz káros hatást, ugyanúgy idő kell, mire ezek a folyamatok visszafordulnak. Ha nem is évek, de szerintem pár hónap kellhet, mire jelentős javulást tapasztalsz majd. Türelem.

2014. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Julie S ***** válasza:
Kb 2 honap.
2014. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!