Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Angolul tudóknak: Mi a vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angolul tudóknak: Mi a véleményetek ezen cikk által közölt, nemekre jellemző, internetes társkeresési attitűdökről? (Különös tekintettel a chartokra)

Figyelt kérdés

[link]


Ha ennyire torz a nők látásmódja a neten való ismerkedéskor(80%-a a férfiaknak átlag alatti), vajon mennyivel lehet jobb a való életben?



2015. aug. 20. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. És?
2015. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A való életben is ilyen. Sőt, a magyar lányoknál ez szerintem legalább 90%.
2015. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nők hülyék, nőként mondom. A második gitáros srác szerintem simán 8-9/10. Ha nem lenne párom, örülnék, ha ilyen srác írna rám. Nem értem, hogy miért rondának értékelték. Az elsőnek a haja gáz, nem az esetem amúgy sem, de nem ronda, az átlagnál jobb. A 4. átlagos, nem is jóképű, de nem is ronda. A 3. képen lévőnek viszont tényleg elég szerencsétlen arca van.
2015. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első és a második srác a képeken kifejezetten jóképű, csak az elsőnek idiótán áll a haja. Pedig én nekem általában nem is tetszenek a szőkék.
2015. aug. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi újat nem mond a cikk, eddig is nyilvánvaló volt, hogy a nők csak a férfiak egy kis százalékát tartják kifejezetten vonzónak, persze a fejemet rá, hogy mindjárt megjelenik pár nő meg mangina és közli velem, hogy tévedek és, hogy én vagyok az idióta.
2015. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Végül is a másik kettő sem ronda.
2015. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#3

A fotók megítélése valóban meglepetés, mert én gondolom magam átlgosnak, de ezek a srácok jobban néznek ki nálam.

Ezzel szemben a nők képeit illetően teljesen egyet tudok érteni az értékelésekkel, a 2 szebbik valóban szép, a másik kettő meg olyan normális, átlagos, akiknél ettől még próbálkoznék adott esetben.


Elég komolyan alátámasztják a chartok ezt: "Paradoxically, it seems it’s women, not men, who have unrealistic standards for the “average” member of the opposite sex"

Ez azért döbbenetes és elgondolkodtató.

2015. aug. 20. 17:32
 8/8 anonim ***** válasza:

A lányok közül meg szerintem a fekete, hosszú hajú, nevetős a legszebb, a többi átlagos arcú. Talán még az első képen szereplő kicsit jobb.

De én nő vagyok, nyilván máshogy látom.

2015. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!