Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves házasságban élő hölgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves házasságban élő hölgyek jellemző, hogy kifelé is kacsingattok néha vagy ez kizárólag férfi dolog?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Sem a férjem, sem én nem kacsingatunk semerre. Nem "férfi dolog", hanem alapvetően emberi tisztesség dolga, hogy nem alázzuk meg egymást.
2015. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1-es nem a másik megalázása a cél hanem ha szexben keveset ad a másik vagy ritkán akarja de ő az életem értelme, akkor nem fogok elválni és a gyerek meg legyen az Anyjával, hanem titokban szeretőt tartok aki igényli ezt és a párom is boldog marad, a szeretőm férje is és így 4 boldog ember lesz és nem 4 boldogtalan, mert szétrombolunk 2 házasságot.
2015. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es: ez egy gyenge kifogás, és nem 4 boldog emberről és 2 kiegyensúlyozott házasságról szól, hanem 2 gyáva és 2 alkalmi vak emberről és hazudott házasságokról.
2015. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as tudom, hogy itt mindenki az erkölcs rend Lovagja és mindenki a mennyországba kerül. De azt mond meg ha nem hiszek egy vallásban sem és a házasság szerintem a vallás megmaradt roncs dolga. Egy nő sem a másik felem a világon, mert a nők nem igényelnek annyi szexet és szeretetet mint sok férfi akkor mit csináljak? Emiatt éljek egyedül? Sok nővel szakítottam már és nem gyávaságból nem teszem most képzeld el, hanem beláttam nincs másik felem olyan nem létezik... Elve az ember nem monogám, ezt is ránk erőszakolta egy rendszer...
2015. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell tenned semmit sem. Számtalan nő elnézi neked ezt a hozzáállást és viselkedést. Találsz magadnak olyat, aki azt sem bánja, ha minden napra másra fekszel rá, mert érzelmileg annyira kiégettek, hogy hidegen hagyja őket. Szimplán csak a véleményemet írtam le, ahogy te is. Más értékrend szerint élünk, ennyi. Nekem kevés amit te az életről gondolsz, de hát nem is veled kell élnem, egyértelműen... csak beszélgettünk a témáról. Én nem hiszem, hogy aki úgy gondolkodik és él, mint te, az lehet boldog. Szerinted meg az én életem nem létezik.
2015. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyiből leszűrted, hogy mit gondolok az életről? Mert akkor gratulálok neked. Képzeld szerintem a család a legfontosabb, mert nincs annál szebb amikor felébredek és a kisfiam és párom még alszanak és bennük gyönyörködöm.

Vagy amikor sétálunk az erdőben és hallani a madárhangokat és a napsugarakat látni ahogy áttörnek a fák között. De ettől még van egy olyan oldalam is, hogy ha a párom nem ad sok csókot egy héten én akkor a belsőmben a falat kaparom. Mert nagyon szeretem őt és nem értem ő miért nem igényli viszont ezt, miért nem tesz érte. Lehet ő elvan a gyerekkel is, sok nővel ez a gond, hogy gyerek után a párja már hidegen hagyja.

2015. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyannyira nem tettem, hogy inkább évekig éltem szex nélkül (na jó, volt évente kettő-három)mert még mindig szerettem és nem lettem volna képes megcsalni, de válni is nehéz volt.

Aztán mégis elváltam, mert nem bírtam tovább. De nem volt senkim, válás után pár hónappal kezdtem el keresgélni.

Amíg a felesége voltam, képtelen lettem volna rá és azt hiszem, ő sem csalt meg engem, bár a vége felé már nagyon nézegette a nőket, emiatt is váltam el. Hadd legyünk szabadok mindketten. A mai napig fáj érte a szívem, de ez volt a helyes megoldás. Ha valakit szeretsz, nem csalod meg.

2015. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!