Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 22 eves fiúként mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 22 eves fiúként mért nincs barátnőm nincs gond a kinézetemmel járok gyúrni mi jön be még a csajoknak? Pénzem is van jó sok

Figyelt kérdés
Szeretnék végre egy aranyos barátnőt nem csinibabát de azért nézzen ki jól legyen csinos szép mit tegyek? nincs közös témám se a csajokkal valaki tudna tippeket adni?
2015. aug. 21. 01:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Van pénzes barátom és jobbnál jobb csajok dőlnek utána. Fiatalabbak és idősebbek egyaránt.

Itt GYK-n aki ezen pörög, hogy én nő vagyok nem lány azok általában kiégett dagadt/csúnya csajok akik a kutyának nem kellenek de főleg nem a gazdag hapiknak akik modell csajokat kapnak meg csak mert van pénzük.

2015. aug. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

És azért, mert a te pénzes barátodnak folyton van csaja abból egyenesen következik, hogy minden nőt meg lehet venni pénzért? Ja értem. Érdekes a logikád... Az a nő, aki pénzért kufircolgat veled meg előadja, hogy hú de szeret, az annyit is ér. És a pasi is büszke lehet magára, hogy ezt pénzzel tudja elérni csak, lehet esetleg ennyi az össz, amit nyújtani tud? Mert sok pénzes pasi egy igazi tahó, de az a tipikus, aki "kihaénnem" stílusban minden nőt pofátlanul megpróbál felszedni..


"Itt GYK-n aki ezen pörög, hogy én nő vagyok nem lány azok általában kiégett dagadt/csúnya csajok akik a kutyának nem kellenek"

Hát ki kell ábrándítsalak, mert se kiégett nem vagyok a 21 évemmel, se dagadt, se csúnya és nincs olyan problémám, hogy a kutyának nem kellek. Ettől független dühítő, hogy sok srác szajkózza a pénzért minden nőt megkapsz dumát.

2015. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!