Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az állásint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az állásinterjúktól kevésbé aggódok, mint a barátnőkereséstől?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapban több mint 10 helyen interjúztam személyesen, amire kiválasztottak 2 helyre (és az egyiket el is fogadtam). De nem tudom ezt elmondani magamról barátnőzés terén. 25 vagyok, illene lenne ezt is elkezdenem, csak sajnos valamiért nem megy. Amikor leszólítok párat éttermekben, kávézókban, pár mondat után olyan érzésem lesz, mintha engem túl unalmasnak találnának, és tovább állnak.

2015. aug. 21. 10:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

# 9


Úgy látom csak a hozzászólásom felét olvastad el. Az általam felvázolt módszer arra az esetre érvényes, ha nincs valakinek különleges pofija (macsó kisugárzása, nincs szikra, vagy nem tudom mit szoktak szajkózni a nők). A kérdező is ebbe a kategóriába tartozhat. Lehet, hogy 50 vagy 100 év múlva már erre is kínál megoldást a tudomány, ugyanúgy, ahogy ma csöcsimplantátumot vagy fogat be tudnak ültetni lesz majd fejátültetés, kiválasztod egy katalógusból, amit a nők szavazatai alapján állítanak össze, hogy melyik a legdögösebb pofi és másnap rádműtik, probléma megoldva. Az elszegényedés pedig a hülyékre jellemző, vagy akiknek apuci mindent a segge alá tolt, aztán ha elfogy a pénz csak pislognak. Ez a veszély nálam nem áll fent. Egyébként meg ha te a dögös pofira gerjedsz, amit őszintén lehet szeretni, arra is lehet mondani, hogy mit csinálsz ha már nem lesz dögös pofija?

2015. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

" Az általam felvázolt

módszer arra az esetre érvényes, ha

nincs valakinek különleges pofija

(macsó kisugárzása, nincs szikra,

vagy nem tudom mit szoktak

szajkózni a nők). A kérdező is ebbe

a kategóriába tartozhat."



Nincs ilyen mert kinek ez a bájos pofi kinek meg amaz. Ha mindenkinek ugyanaz tetszene akkor sokan sose találnánk párt pedig ez nincs igy.

2015. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!