Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha már nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már nagyon hiányzik a szex, de csak úgy ismeretlen pasikkal nem akarok lefeküdni?

Figyelt kérdés
19/L
2015. aug. 24. 20:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
hát magam.nevében pont nem azt a pasit néztem ki aki a többi nőnek kell pont h nem kell nekik, de persze nekem tökéletes...vagyunk igy páran.
2015. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
66%
Na jó kérdező, ne hülyíts minket, ha lehet. Első néhány kommentedben azért sírsz mert nincs olyan férfi, akivel kölcsönösen tetszenétek egymásnak, aztán írják, hogy neked is a jóképű kigyúrt kell, gyorsan beírod, hogy fontos a személyisége is. Hogyne mi meg el is hisszük, persze, fontos a személyisége neked meg az összes többi nőnek. Tesztek rá, hogy kinek milyen a személyisége, pláne ha csak szexelni akartok.
2015. aug. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nem teszek rá. Ha valaki jól néz ki, de egy bunkó paraszt, akkor nekem nem kell. De Nektek ezt kár magyarázni, mert kislanyoknal probalkoztok, nem pedig nőknél, akiknek férfi kell.
2015. aug. 25. 08:46
 24/26 anonim ***** válasza:
71%
Minden nő ezt mondja,amit Te.Aztán a valóságban pedig a legnagyobb bunkókkal vannak együtt a nők,akkor hogy is van ez?:)
2015. aug. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha főleg a szex hiányzik, akkor azért nem kell az a nagy lángolás.

A között, meg a mindenféle jött-ment között elég széles sáv van.

Én se gondolom, hogy a szex csak, mint a szerelem legfelsőbb foka jöhet szóba.

Szimpátia, valamennyire közös értékek, gondolkodás...


Volt már, hogy ebből induló szexkapcsolatból lett nagy szerelem

2015. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
54%

Szerezz egy pasit, nektek nőknek atom egyszerű dolgotok van.

Vagy pedig két kis ujjacskád...

2015. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!