Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy ilyen pasival? 24/f

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy gondolom, hogy egy viszonylag helyes, jófej, koromhoz képest sikeres pasi vagyok, de régóta gátlásokkal küzdök a gynecomastia (férfi mell megnagyobbodás) nevezetű "betegség" miatt. Ez csupán esztétikai probléma, és egy plasztikai műtéttel könnyen kezelhető, amit tervezek is a közeljövőben, vagyis jövőre.

Kb. ennyire súlyos mint a képen:

[link]


Titeket mennyire zavarna ez? Tegyük fel, megkedveltek egy pasit, esetleg beleszerettek, kiábrándulnátok belőle miután kiderül? Otthagynátok annak ellenére, hogy hamarosan kezelve lesz?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2015. aug. 26. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy tetszik, tehát bejön külsőleg, megvan az a vonzalom, akkor szerintem ezen rohadtul nem múlna semmi. Nálam legalábbis.
2015. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha minden más klappolna, nem lenne kizáró tényező egyáltalán.
2015. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem ábrándulnék ki. Normális nő ezen nem akadna fent. És ezen ne is stresszeld magad. :) Csak arra gondolj, hogy a műtét után több önbizalmad lesz, és jobban fogod magad érezni a bőrödben.
2015. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem valami szép, de ha elmondaná, hogy hamarosan megcsináltatja őket, akkor addig kibírnám.
2015. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szuri mellékhatása volt amúgy?
2015. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem a legkevésbé sem érdekelne. Amúgy nem sokat vesződtél a kamu kérdéssel, a gynecomastiara, az első képtalálat, amit belinkeltél.
2015. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze vele.
2015. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi válaszokat! :)


Miért lenne kamu kérdés? Oda is írtam, hogy kb. így néz ki, nem azt írtam, hogy én vagyok. :D

2015. aug. 26. 23:07
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem szuri hatása, egyszerűen még kiskoromból maradt vissza. Akkor volt egy időszak amikor kicsit el voltam hízva, de mára már teljesen normális a testalkatom ezen kívül. :D
2015. aug. 26. 23:14
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csupán esztétikai probléma, hanem hormonális gond. túltengenek a női nemi hormonok benned, lehet később gondjaid lesznek a gyerekcsinálással.

Andrológussal nézesd meg a spermád.

2015. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!