Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan mászhatnék ki abból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mászhatnék ki abból, hogy elkönyveltem magam minden lánynál esélytelennek a vékony, magas alkatom miatt? 20F

Figyelt kérdés

190cm és 82kg vagyok. Nem olyan nagyon vékony, de vékony. Nagyon zavart mindig és az önbizalmam szinte nulla, félek lányokkal beszélni, ismerkedni és kezdeményezni sosem mertem, igaz nem is nagyon vettek észre. Úgy érzem ez a testalkat aláássa minden esélyemet, mert ők erős férfira vágynak, aki magabiztos. Igyekeztem/igyekszem izmot felszedni, még ha hízni (tehát zsírosodni) nem is szeretnék. Már lassan 1.5 éve edzek rendszeresen és rendesen eszek mellette, de olyan komoly eredménye nincs. Mondták már, hogy izmos a karom és széles a vállam, ez valamennyire igaz is, de maximum ezek amiket ki lehet emelni, hogy fejlődtek, pedig mindenre edzek.

Viszont ez a vékonyság valami borzasztó visszatartó erő nekem. Főleg, hogy itt is szoktam látni, hogy egy vékony fiúnak annyi esélye sincs mint egy túlsúlyosnak és nem igazán tudnak rájuk férfiként tekinteni a nők :/ Így olyan furán érzem magam nők, lányok előtt, tudom, hogy le sem..


2015. aug. 28. 11:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
magasvékony ha nem itt sírnál non stop és csajokat szólítanál le lehet már lenne barátnőd
2015. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik, úgyhogy verd ki a fejedből ezt a buta sztereotípiát és menj ismerkedj emberekkel. De tényleg, felejtsd el ez, valakinek te is biztoan nagyon tetszel. Üdv, egy magas vékony srác barátnője.
2015. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nekem semmi bajom nem lenne az alkatoddal... :) Pedig nem jönnek be a vékony pasik, de ezt úgy értem h a nálam vékonyabb pasik. 170/65 vagyok, így azok a fiúk jönnek be, akik ezt megugorják.

Nem hiszem h egy lánynak se tetszenél... Inkább az önbizalom hiánnyal lehet a gond..

2015. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

a párom 183cm és 65 kg

és ha belegebed sem tud felszedni 1kg sem

szal nem igaz h nincs esélyed


inkább azért nincs mert ezt elhiheted magaddal ....

2015. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tényleg ne haragudj, de elég lúzer lehetsz a csajozás terén. A 190cm és 82kg tökéletes számok. Nem tudom mire nincs önbizalmad. Lennél te a helyemben a 170 centimmel és 58 kilómmal, garantálom hogy fél perc múlva sírógörcsöt kapnál, úgyhogy köszönd meg az életnek, hogy nem olyan genetikád van, mint nekem és azonnal menj csajozni, mert te legalább megteheted és bárkinél van esélyed.
2015. aug. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!