Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy olyan fiúval, akinek nem tökéletes a mosolya?

Figyelt kérdés

Fogszabályzóm van, csak felül. Elől csálék voltak a fogaim, de most már szépen áll. Viszont mivel alul nincs szabályzó, az alsó el van csúszva a felsőhöz képest. valahogy így.

[link]

(nem én vagyok a képen).


elvileg ez annyira nagyon nem baj, viszont ha helyre akarnám hozatni, akkor tetetni kéne alsót is. Gondoilkodom rajta, hogy ez legyen, de az még kb +1 évvel megnyújtaná a kezelést.


2015. aug. 30. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem vészes, ha tényleg csak ennyire. Nekem sokkal fontosabb, hogy szép, fehérek és egészségesek legyenek a fogak.
2015. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akinek kell kép esetleg privátba mehet
2015. aug. 30. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor áldozz rá plusz egy évet, ha már egy ilyen kérdés megfogalmazódott benned, amit ide kiírtál. Mivel frusztrál TÉGED, hogy nem tökéletes.


Kérdésre a válasz: Igen.

2015. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vészes, ha ilyen, észre se venném, hogy valami gond van vele.
2015. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt senki nem venné észre rajtad kívül, de ha te folyamatosan ezen fogsz rágódni és feszélyezni fog akkor hozasd rendbe. De legjobb lenne ha elhinnéd, hogy ez senkit nem zavar, pontosabban nem ezen fog múlni a dolog.
2015. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fogszabályozo még divat is ,és látszik hogy adsz magadra hord az alsot is és szép mosolyod lessz:)
2015. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi vagyok rá, jöhet a kép, utána írok véleményt.
2015. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!