Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak, akik folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik folyton siránkoznak, hogy senkinek sem kellenek, miért kattognak ezen éjjel-nappal?

Figyelt kérdés
Én megértem, hogy csalódottak, nekem is voltak már olyan időszakaim, amikor nagyon el voltam keseredve, de inkább foglalnák le magukat munkával, hobbikkal, barátokkal, és nem betegednének bele az önsajnálatba, mert szerintem rajtam kívül még sok nő úgy van vele, hogy biztos nem jön össze olyan emberrel, aki ennyire negatív, és folyton csak panaszkodik...
2015. aug. 31. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem fáj nekik annyira, hogy lépjenek. Tudod, mindig az üvölt leghangosabban, akinek kevésbé rossz. Ha annyira el lennének keseredve, mernének változtatni.
2015. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Neked voltak időszakaid, amikor el voltál keseredve.

Ők mindig el vannak keseredve, mert mindig csak elutasítást és lenézést kapnak. Ez főleg azokra igaz, akik társkeresőn akarnak ismerkedni. Sajnos ez ilyen :(


Képzeld csak el. Ápolt vagy, sportolsz, normális vagy. Odamész ismerkedni, elküldenek. Újra és újra. Évek múltán ez ezt eredményezi.

2015. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Mert azt szeretnék elérni, hogy változzon a helyzet.

Van jobb ötleted esetleg, Kérdező? Mert nagyon vevők lennének rá sokan.


(a "legyen önbizalmad" meg "kisugárzás" lózung az melléduma, nem ötlet)

2015. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megoldás? Hozd ki magadból a lehető legjobbat (sport, öltözködés stb.) és ezzel párhuzamosan kezdj el nőkkel kommunikálni, minél többet (nem kell egyből rájuk hajtani, lehet haverkodni is, abból is tanulhatsz rengeteget a női lélekről). Ha menet közben hibázol vagy valami nem jön össze, akkor nézd meg, mi volt a hiba (ehhez vannak jó anyagok, pl. értelmesebb PUA vagy pszichológiai témájú könyvek, de egy megbízhatóbb havertól is lehet tanácsot kérni) és próbáld újra, kicsit másképp.
2015. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Mit tegyen az aki még senkitől semmi jót nem kapott. Tedd hozzá azt, hogy lehet, hogy a gyermekkora sem volt egyszerű ami már önmagában mentális problémákhoz vezethet. Habár utóbbi nem vonatkozik rám, eddig még én is csak elutasítást kaptam, de mit tehetnék még? Több lánynál próbálkoztam, minden nap sportolok, de az alakom így sem egy világbajnok futóé, mert ilyen a genetikám annak ellenére, hogy az állóképességem és ügyetlennek sem mondanám magam, de ez ugye a kutyát sem érdekli abból a szempontból, hogy lesz-e barátnőm vagy nem, de ha van ötleted ami sikerre vezetne szívesen meghallgatom.
2015. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Cselekedni kell és lesz eredménye. Ha minden nap csak 1%-kal ügyesebbé és tapasztaltabbá válsz, hosszabb távon az is hatalmas fejlődés. A negatív reakciókkal meg nem kell törődni, az is csak tapasztalat (mint mikor kosarazásnál nem találod el a palánkot - legközelebb jobban fog menni).
2015. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy nagylelkű, okos, ügyes csaj,legalább is az önjellemzése alapján hasonlót tanácsolt. Ne térjek a lényegre, hanem 7-8 évig barátkozzak a kiszemelttel, majd utána fedjem fel az érzéseimet úgy romantikus és minden nő romantikára vágyik...


Másnap már a bokorban döngette HP csajszit egy vadidegen. A nők már semmi meglepetést nem okoznak nekem, bár a hasznos tanács, vagy a sima igen az meglepne, de ilyen nem fog előfordulni.

2015. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem barátkozni kell, csak akinek semmi kapcsolata nincs nőkkel, annak az is jobb a semminél, megszokja a társaságukat és nem fogja őket piedesztálra emelni.
2015. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem szabad ezen stresszelni, élni kell az életet, mert egyrészt a szerelem váratlanul jön, másrészt annyi dolog van még, aki boldoggá tehet. :)
2015. aug. 31. 22:38
 10/10 anonim ***** válasza:
A magam példáján tudom, hogy nem éjjel-nappal ezen kattogok. Kb. 3 éve használom az oldalt, és néha olyan sokszor írok ide, hogy már elég feltűnő (én vagyok az alacsony, ocsmány srác). De nyár közepétől alig járok fel, mert van más. De majd lesz még olyan időszak, amikor megint rengeteget fogok panaszkodni. Ez már csak így megy, ha egy lány sem képes arra, hogy legalább arra esélyt adjon, hogy eljöjjön velem randizni.
2015. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!